„Liverpool“ klubas Anglijos „Carabao“ taurės pusfinalio atsakomosiose rungtynėse 2:0 nugalėjo Londono „Arsenal“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į šio turnyro finalą.

Alexandre‘as Lacazette‘as 5-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Caoimhinas Kelleheris atrėmė kamuolį.

Diogo Jota 19-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0.

Kaide Gordonas antrojo kėlinio pradžioje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir pasižymėti nepavyko.

Ibrahima Konate 59-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas nepakito.

D.Jota 79-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Thomas Partey’us rungtynių pabaigoje buvo nubaustas antra geltona kortele, kuri virto į raudoną, bei „kanonieriai“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai „Carabao“ taurės finale susitiks su „Chelsea“ klubu, kuris iš tolimesnių kovų eliminavo „Tottenham“.