Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus.

Thomas Partey 11 minutę standartinės situacijos metu tiksliu smūgiu galva išvedė „Arsenal“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Harvey’us Barnesas 36 minutę atliko smūgį galva, tačiau vartininkas Kasperas Schmeichelis meistriškai atrėmė kamuolį ir pasižymėti šeimininkams nepavyko. Bukayo Saka 51 minutę smūgiavo į kairįjį vartų kampą, tačiau K. Schmeichelis vėl apgynė savo saugomus vartus.

Alexandre’as Lacazette’as 59 minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino pranašumą 2:0.

Emile‘is Smithas Rowe‘as 83-ąją minutę atliko dar vieną pavojingą smūgį, tačiau jis „Leicester City“ vartų sargui problemų nesukėlė.

Po šios pergalės „Arsenal“ susigrąžino 4-ąją vietą, tašku lenkdami „Manchester United“ ir sužaidę už pastaruosius net trejomis rungtynėmis mažiau.