Pirmąją pergalę po keturių pralaimėjimų iš eilės iškovojo Milano „Armani Jeans“ klubas su Mindaugu Katelynu, kuris namuose 77:73 (18:17, 18:21, 26:18, 15:17) įveikė Aleksandro Trifunovičiaus treniruojamą Atėnų „Panionios“ ekipą.

Nuo pat dvikovos pradžios vyko atkakli ir nervinga kova. Pirmaujanti komanda nuolat keitėsi visų rungtynių metų, o rezultatas dažnai būdavo lygus. Trečiajame kėlinuke „Panionios“ ekipa išsiveržė į priekį 53:48, bet M.Hallo tritaškis sumažino atsilikimą, o L.Vitalio grąžino skirtumą šeimininkams. Įtikinamos persvaros nė vienai komandai nepavyko įgyti ir ketvirtajame kėlinuke, o pergalę tik paskutinėmis akimirkomis iškovojo „Armani Jeans“ ekipa - 77:73.

M.Katelynas aikštelėje praleido tik 5 minutes, per kurias prametė tritaškį ir dusyk prasižengė.

„Armani Jeans“: D.Hawkinsas 18 (6 per.kam.), M.Rocca 16 (10 atk.kam.), M.Hallas 14, J.Thomas 10, L.Vitali 7.

„Panionios“: A.Milesas 16 (5 rez.perd.), L.Baxteris 15 (12 atk.kam.), M.Raitsevits 14, B.Cvetkovičius 10, I.Zaroski 8, I.Kalampokis 7.