27
Argentina – Meksika (nuotr. SCANPIX)

Argentinos rinktinė atsitiesė Pasaulio taurės varžybose. Antrajame C grupės ture Lioneli Messi į priekį vedami argentiniečiai 1:0 palaužė Meksikos rinktinę ir išsaugojo viltis patekti į kitą etapą.

27

Pirmąjį įvartį 64 min. po Angelio Di Maria perdavimo pelnė L. Messi. Futbolo genijus L. Messi iš baudos aikštelės prieigų atliko nuostabų smūgį ir kamuolys suspurdėjo dešiniajame apatiniame vartų kampe.

87 min. pergalę puikiu smūgiu įtvirtino 21-erių Enzo Fernandezas. Po L. Messi perdavimo pasižymėjusiam E. Fernandezui tai buvo pirmasis įvartis atstovaujant Argentinos rinktinei.

Pirmajame kėlinyje būtent Meksikos rinktinė žaidė veržliau ir kūrė pavojingesnes progas nei varžovai.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Alexis Vega standartinėje situacijoje atliko nuostabų smūgį į vartus, tačiau Argentinos vartininkas Emiliano Martínezas pademonstravo aukščiausią meistriškumo lygį ir neleido Meksikai išsiveržti į priekį.

Tuo metu argentiniečių žaidimas buvo sukaustytas ir kupinas nervinės įtampos.

Vaizdas aikštėje pradėjo keistis po pertraukos. Argentina antrajame kėlinyje prispaudė savo varžovus prie vartų ir tai netrukus davė vaisių.

Rungtynės pasižymėjo itin grubiu žaidimu. Meksikiečiai prasižengė 16 (3 geltonos kortelės), o Argentina – 12 kartų (1 geltona kortelė).

Po dviejų turų C grupės viršūnėje su 4 taškais yra Lenkija, o Argentina (3 taškai) – antra. Saudo Arabija dėl prastesnio praleistų ir įmuštų įvarčių santykio yra trečia, o Meksika (1 taškas) – ketvirta.

Paskutiniame ture Argentina žais su Lenkija, o Meksika susigrums su Saudo Arabija.