0

Pietų Amerikoje ir toliau tęsiasi atrankos į 2014-ųjų metų futbolo čempionatą varžybos. Sunkią pergalę iškovojo svečiuose žaidusi Argentinos rinktinė, kuri 2-1 nugalėjo Kolumbijos futbolininkus.

Kolumbiečiai pirmieji išsivežė į priekį, kai 45-ą minutę svečių vartininką nuginklavo Dorlanas Pabonas. Visgi antrame kėlinyje, 61-ą minutę, rezultatą išlygino Lionelis Messi, o mačo pabaigoje, 85-ą minutę, svečius į priekį išveržė Sergio Aguero.

Tuo metu Čilės rinktinė atsigavo po triuškinančio pralaimėjimo Urugvajaus komandai ir šį kartą privertė pasiduoti Paragvajaus futbolininkus. Čiliečiai šias varžybas laimėjo 2-0, o įvarčius nugalėtojams pelnė Pablo Contrerasas ir Matiasas Camposas.

Pergale galėjo džiaugtis ir Ekvadoro nacionalinė komanda. Pastaroji rinktinė savo žiūrovų akivaizdoje 2-0 privertė pasiduoti Peru futbolininkus. Šeimininkų gretose įvarčius mušė Edisonas Mendezas ir Cristianas Benitezas.

Dar vienas susitikimas vyko tarp Venesuelos ir Bolivijos žaidėjų. Šį mačą po sunkios kovos minimaliu rezultatu 1-0 laimėjo Venesuelos komanda. Pergalingą įvartį šiai ekipai 24-ą minutę pelnė Oswaldo Vizcarrondo.

Pietų Amerikos atrankos grupėje šiuo metu pirmauja Urugvajaus, Argentinos ir Venesuelos rinktinės, kurios turi po 7 taškus. Žemiau rikiuojasi Ekvadoras ir Čilė, kurių sąskaitoje 6 taškai. Po 4 taškus turi surinkusios Paragvajaus ir Kolumbijos rinktinės, 3 - Peru, o tik 1 Bolivija.

Rezultatai:

Kolumbija 1 - 2 Argentina

45' [1 - 0] Dorlan Pabon

61' [1 - 1] Lionel Messi

85' [1 - 2] Sergio Aguero

Ekvadoras 2 - 0 Peru

70' [1 - 0] Edison Mendez

89' [2 - 0] Cristian Benitez

Čilė 2 - 0 Paragvajus

27' [1 - 0] Pablo Contreras

85' [2 - 0] Matias Campos

Venesuela 1 - 0 Bolivija

24' [1 - 0] Oswaldo Vizcarrondo