Antradienio vakarą 2022 m. Pasaulio taurės pusfinalyje ginklus surėmė Argentinos ir Kroatijos rinktinės. Bilietą į finalą be didelio vargo 3:0 išplėšė Argentinos futbolininkai.

Pirmajame kėlinyje į vartų plotą smūgiavo tik argentiniečiai, kurie jau 34-ąją minutė sugebėjo nudžiuginti savo sirgalius įvarčiu. Lionelis Messi užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė Argentinos rinktinę į priekį 1:0.

Praėjus vos kelioms minutėms Argentinos sirgaliai vėl šoko laimės šokį. Julianas Alvarezas puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino argentiniečių pranašumą šiame susitikime 2:0.

Per likusį laiką komandoms nepavyko sukurti sėkmingų atakų, ir į ilgąją pertrauką rinktinės iškeliavo Argentinai pirmaujant 2:0.

Po ilgosios pertraukos į aikštę sugrįžę vilties vis dar turintys kroatai ne kartą smūgiavo į priešininkų vartus, tačiau Argentinos vartininkas puikiai susitvarkė su išbandymais.

69-ąją minutę kosminį futbolą pademonstravo Argentinos rinktinė. J. Alvarezas išnaudojo neįtikėtiną L. Messi perdavimą ir padidino Argentinos persvarą iki 3:0.

Likusį laiką žaidimas buvo lėtesnis, kadangi kroatai puikiai suvokė, jog šansų labai mažai. Argentinos rinktinei teliko išlaukti rungtynių pabaigos ir džiaugtis pergale (3:0).