Antradienio vakarą Kauno „Žalgiris“ (6-7) išvykoje kovojo su Belgrado „Crvena Zvezda“ (7-6) krepšininkais. Po įtemptos kovos Belgrade žalgiriečiams 73:77 (22:14; 15:22; 21:20; 15:21) neužteko jėgų įrodyti savo pranašumą.

Pirmieji atsidarė aikštės šeimininkai, tačiau į jų dvitaškį svečiai iš Kauno atsakė net 7 taškais paeiliui ir ėmė tolti (7:2). Žalgiriečiai puikiai pradėjo kovą, Dovydas Giedraitis puikiai dirbo gynyboje, tiesiog žvejojo kamuolius. Tuo tarpu Keenanas Evansas smeigė du taiklius tritaškius.

Aikštėje 10 sekundžių ant parketo pasirodė ir jaunasis žalgirietis Kajus Kublickas, kuris dukart prasižengė.

Pirmajame ketvirtyje žalgiriečiai lyderiavo pagal taškus po varžovų klaidų. Po dešimties žaidimo minučių kauniečiai pirmavo (22:14).

Kaip ir pirmasis kėlinys antrasis taip pat prasidėjo komandų apsikeitimu taškais. Keletą minučių abiejų komandų puolimas buvo kiek sulėtėjęs, tačiau ledus pralaužė Edgaro Ulanovo taiklūs baudų metimai.

Visą ketvirtį šeimininkai bandė vytis svečius iš Kauno ir galiausiai jiems tai pavyko. Žalgiriečiai pradėjo leisti varžovams pelnyti lengvus taškus, o vėliau ir klysti puolime. Belgrado krepšininkai tuo pasinaudojo ir išsiveržė į priekį (33:34).

Tačiau kėlinio pabaigoje iš visų jėgų atsitiesti bandę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sugebėjo išsiveržti į priekį vienu tašku ir į pertrauką išėjo pirmaudami (37:34).

Po ilgosios pertraukos pirmuosius taškus pelne Rolands Šmitas. Vėliau puikų reidą surengė Dovydas Giedraitis. Pastarasis pelnė 5 taškus, pataikydamas ir pirmąjį Eurolygos karjeroje tritaškį (44:39).

Po ilgosios pertraukos Belgrade vyko įtempta kova. Nors komandos nuožmiai kovojo, žalgiriečiai neprisileido šeimininkų labai arti.

Puikų pasirodymą trečiajame kėlinyje surengė Dovydas Giedraitis, kuris pelnė 5 taškus iš eilės, pataikydamas pirmąjį Eurolygos karjeroje tritaškį. Kiek vėliau pastarasis padavė puikų perdavimą Tomui Dimšai, kuris smeigė taiklų tritaškį. Po šio perdavimo D. Giedraitis tapo rezultatyvių perdavimų lyderiu kauniečių gretose.

Tačiau, pabaigoje rungtynių Kauno krepšininkams nepavyko arti neprisileisti aikštės šeimininkų. Pastarieji tiksint paskutinei minutei priartėjo per vieno metimo skirtumą ir ketvirtį baigė rezultatu (58:56).

Lemiamame kėlinyje vyko įtempta kova taškas į tašką. Tiksint ketvirtajai kėlinio minutei po Luco Vildozos taiklaus tritaškio šeimininkai išsiveržė į priekį (64:65). Likus minutei „Crvena Zvezda“ turėjo 4 taškų pranašumą (75:71).

Tiksint paskutinėms sekundėms žalgiriečiai apsigynė, tačiau suklydo puolime ir prarado kamuolį. Likus 6,5 sek. Belgrado ekipa vis dar turėjo 2 taškų pranašumą ir galų gale jį padidino iki keturių (73:77).

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 18 (3/6 dvit., 4/6 trit., 8 atk. kam.), Kevarriusas Hayesas ir Edgaras Ulanovas po 14, Rolandas Šmitas ir Karolis Lukošiūnas po 6, Dovydas Giedraitis 5, Laurynas Birutis 4.

„Crvena Zvezda“: Luca Vildoza 27 (6/8 dvit., 4/10 trit., 3/3 baud.), Nemanja Nedovičius 21 (2/11 trit.), Stefanas Lazarevičius 8, Branko Lazičius, Ognjenas Dobričius ir Benjaminas Bentilas po 5.