Pirmą kartą nuo praėjusių metų gruodį laimėto pasaulio čempionato Argentinos futbolo rinktinė su Lioneliu Messi priešakyje sužaidė oficialias rungtynes. Buenos Airėse įvykusiame draugiškame susitikime Argentina 2:0 nugalėjo Panamos rinktinę.

Strategas Lionelis Scaloni pasirinko tą pačią startinę sudėtį iš Pasaulio taurės finalo prieš Prancūziją. Argentina dominavo nuo pat pradžių, bet negalėjo pralaužti Panamos gynybinės sienos iki antrojo kėlinio pabaigos

79-ąją minutę Thiago Almada pirmą kartą šiose rungtynėse pasiuntė kamuolį į vartus. Tiesa, į šį įvartį didelį indėlį įdėjo ir L. Messi, kuris smūgiavo baudos smūgį, tačiau kamuolys atsitrenkė į virpstą ir sugrįžo į aikštę, o tada T. Almanda jį pasiuntė į vartus.

O jau 89-ąją minutę Argentinos rinktinė kapitonas L. Messi pelnė 800-ąjį karjeros įvartį ir komandos padvigubino persvarą.

„Visada svajojau apie šią akimirką, švęsti kartu su fanais savo šalyje Argentinoje. Švęsti tokį dalyką, kaip triumfą pasaulio čempionate. Darykime tai, ką darome, ir mėgaukimės tuo, nes ilgai laukėme, kol vėl laimėsime“, – sakė Messi per ceremoniją po rungtynių, kurią surengė Argentinos futbolo asociacija, skirtą paminėti čempionų titulą.

Argentina antradienį sužais dar vienas draugiškas rungtynes namuose su Kiurasao rinktine.