Kol Lietuvos gyventojai džiaugiasi tokia ankstyva vasara, profesionaliausiems Lietuvos buriuotojams, rungtyniaujantiems ASUS RS-280 jachtų klasės taurės varžybose, tokia „vasara“ nežada nieko gero. Prieš dvi savaites pirmasis taurės etapas dėl silpno vėjo neįvyko iš viso, o praėjusį savaitgalį nepilnai suplauktas ir antrasis. Iš penkių numatytų plaukimų dėl besikeičiančios vėjo krypties arba štiliaus RS-280 jachtų įgulos suplaukė tik tris plaukimus, teigiama pranešime spaudai.

Šeštadienį vykęs pirmasis plaukimas buvo atidėtas dėl bekeičiančios vėjo krypties. Po starto teisingą priešvėjinės distancijos kryptį pasirinkusi kap. Šarūno Abraičio vadovaujama „Horn“ įgula išlaikė lyderių poziciją iki pat finišo ir finišavo pirmieji. Antroji finišavo kap. Ramūno Sakalausko vedama „Alfetos“ įgula, trečioji – kap. Gedimino Sirvido „Knygų klubo“ įgula.

Prieš antrąjį plaukimą teisėjams vėl teko perstatyti distancijos ženklus, kad varžybos vyktų pagal nustatytas varžybų taisykles. Kova buvo permaininga, ir distancijoje pirmavo vis kitos jachtos. Tačiau praplaukus paskutinį antvėjinį distancijos ženklą ir likus paskutinei atkarpai iki finišo, užvirė arši kova.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų