Ar iš NKL lygos išgrūstą Edviną Šeškų priglaus LKL?

Dėl galimų manipuliacijų rungtynių rezultatais iki sezono pabaigos NKL lygos diskvalifikuotas 20 metų Edvinas Šeškus jau trečiadienį apsivilkęs „Vytauto“ komandos aprangą gali išbėgti į aikštę LKL rungtynėse. LKL vadovybė atskiro tyrimo daryti nesirengia, tik laukia NKL paaiškinimo.

„Pirmadienį gavome „Vytauto“ klubo prašymą registruoti Edviną Šeškų. Šiandien kreipėmės į NKL lygą – mums reikalingas paaiškinimas už kokius nusižengimus žaidėjas buvo diskvalifikuotas iki sezono pabaigos. Atsižvelgiant į tą raštą priimsime sprendimą“, - tv3.lt komentavo LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas.

Anot jo, sprendimą reikia priimti skubiai, nes Prienų klubas norėtų, kad trečiadienį E. Šeškus jau galėtų žaisti rungtynėse su Klaipėdos "Neptūnu".

Edvinas būtų trečiasis Šeškus „Vytauto“ komandoje. Be tėvo trenerio Virginijaus Šeškaus čia žaidžia jo vyresnysis brolis Domantas. E. Šeškus turėjo sutartį su Vilniaus „Lietuvos rytu“, tačiau ši nutraukta abipusiu sutarimu, kai „Rasų“ komandai paskolintas žaidėjas buvo įtartas įsivėlęs į lažybas.

REKLAMA

Pats žaidėjas neigia dalyvavęs tokiose manipuliacijose, mūru už sūnų stoja ir pats „Vytauto“ strategas V. Šeškus, tuo tarpu NKL vadovybė anksčiau skelbė, kad tiesioginių įrodymų jai nereikia turėti – priimti drausminei nuobaudai užtenka abejonės žaidėjų reputacija dėl nesąžiningo, nesportinio ir kitokio elgesio.

Ar įtarimai manipuliavus rezultatais sustabdytų LKL nuo žaidėjo registravimo? „Mūsų tai nesustabdo. Turime patirties šiuo klausimu, žinome, kokios turi būti procedūros, argumentai. Tai ir monitoringo kompanijų ataskaitos apie vienas ir kitas rungtynes. Specialistų išvados. Nežinau, ar tai buvo padaryta, ar ne. Konkrečiai spaudoje tai nebuvo įvardyta, o savo tyrimo tikrai nedarysime – tai ne mūsų reikalas tirti kitoje lygoje vykusius incidentus“, - teigė R. Brazauskas.

E. Šeškus „Rasai“ komandoje šį sezoną buvo vienas iš lyderių – pelnė 14,4 taško per rungtynes. Neabejotinai, jis būtų didelė paspirtis „Vytauto“ ekipai, kuri šiuo metu su 8 pergalėmis ir 8 pralaimėjimais turnyrinėje lentelėje žengia ketvirta.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų