Antrą pergalę iš eilės aštuonių klubų Europos C.E.B. taurės kvalifikaciniame B diviziono turnyre Lenkijoje iškovojo bei vietą pusfinalyje užsitikrino Lietuvos pirmenybių bronzos medalininkė Vilniaus "Juodojo vikingo" ekipa.

Trečiadienį A pogrupio rungtynėse vilniečiai 11:1 sutriuškino ketvirtąjį Lenkijos klubą - Rybniko "Silesia", o ketvirtadienį pogrupio varžybas baigs maču su Baltarusijos čempionu "Minsk", kuris trečiadienį 3:19 pralaimėjo Šveicarijos vicečempionei Ciuricho "Barracudas" komandai.

Pirmąją turnyro dieną "Juodasis vikingas" šveicarus sutriuškino 15:0.

Keturių ekipų B pogrupyje trečiadienį Bulgarijos vicečempionė Sofijos "Athletics" komanda 4:5 turėjo pripažinti "Dornbirn Indians" (Austrija) klubo pranašumą, o Graikijos pirmenybių sidabro medalininkė "Milon Sports Club" ekipa 3:1 įveikė Rusijos vicečempionus Maskvos "MGPU S.Y.O.S. N42" beisbolininkus.

Dvi geriausios pogrupių komandos pateks į pusfinalį bei tęs kovą dėl vienintelio kelialapio į pagrindinį C.E.B. taurės turnyrą.