Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku vienintelis UFC vyrų kovose dalyvaujantis 26-erių metų lietuvis Modestas Bukauskas (11-3 MMA, 1-1 UFC) Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vykusiame „UFC on ESPN+ 38“ turnyre per 2 min. 1 sek. nokautu pralaimėjo 24-erių australui Jimmy Crute‘u (12-1 MMA, 4-1 UFC).

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku vienintelis UFC vyrų kovose dalyvaujantis 26-erių metų lietuvis Modestas Bukauskas (11-3 MMA, 1-1 UFC) Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vykusiame „UFC on ESPN+ 38“ turnyre per 2 min. 1 sek. nokautu pralaimėjo 24-erių australui Jimmy Crute‘u (12-1 MMA, 4-1 UFC).

REKLAMA

J.Crute‘as kovą pradėjo smūgiais į koją ir labai greitai prirėmė lietuvį prie narvo krašto. Praėjus vos 40 sekundžių J.Crute‘as keliu pataikė žemiau juostos ir teisėjas sustabdė kovą, o M.Bukauskui prireikė keleto sekundžių atsigauti. Pratęsus kovą ji vyko narvo viduryje , o lietuvis bandė atakuoti, tačiau J.Crute‘as pademontravo įspūdingą greitį, atliko preciziškai tikslų ir stiprų smūgį dešine ranka bei ant žemės pargriovė M.Bukauską.

Lietuvis dar bandė stotis ir tai jam pavyko padaryti, tačiau J.Crute‘as pridėjo dar vieną galingą smūgį kaire ranka ir M.Bukauskui nukritus prie narvo krašto, teisėjas nedvejodamas nutraukė dvikovą.

REKLAMA

J.Crute‘as iš karto po teisėjo sprendimo prisėdo prie M.Bukausko ir jį apsikabino. Vėliau australas iššoko iš narvo ir paspaudė ranką su naująja UFC žvaigžde sėdėjusiam UFC prezidentui Dana White‘ui. 

Kaip paaiškėjo po dvikovos, J.Crute‘o kovos planas buvo sutelkti dėmesį į kojų smūgius ir taip priversti M.Bukauską klupti, tuo pat metu bandyti naudotis galimybe jį parversti, kai tik tam atsiranda proga. Visgi po pirmųjų grumtynių, J.Crute‘as buvo sėkmingas ir keisdamasis smūgiais.

J.Crute‘as jau yra numatęs, su kuo norėtų kovoti dabar.

„Žinau, kad yra žmogus, kuris turėjo kovoti šiame turnyre“, – Danieliui Cormier sakė J.Crute‘as. „Žinau, kad jis neatsisakys su manimi kovoti, kaip kiti vyrukai. Nikita Krylovai, ko tu nori?“.

Pergalė tokiu būdu J.Crute'ui atnešė ir 50 tūkst. JAV dolerių premiją už geriausią vakaro pasirodymą.

REKLAMA
REKLAMA

J.Crute‘as 2018 m. liepą yra laimėjęs Dana White‘o „Contender Series“ turnyre prieš Chrisą Birchlerį ir buvo pakviestas į UFC, kurioje iki šios kovos spėjo pasirodyti keturis kartus. 2018 m. gruodį debiutavęs pergalingai trečiame raunde „kimura“ veiksmu įveikdamas Paulą Craigą, J.Crute‘as 2019 m. vasarį techniniu nokautu pirmame raunde įveikė Samą Alvey. Tų pačių metų rugsėjį J.Crute‘as patyrė pirmą pralaimėjimą ne tik UFC organizacijoje, tačiau ir apskritai savo karjeroje, kai skausmingu veiksmu pirmame raunde nusileido Mišai Cirkunovui. Paskutinį kartą J.Crute‘as kovojo šių metų vasarį, kai vėl „kimura“ veiksmu pirmame raunde įveikė Michalą Oleksiejczuką.

Dabar J.Crute'as savo sąskaitoje turi iškovojęs 5 pergales nokautais arba techniniais nokautais, 4 – skausmingais veiksmais ir tik 3 – teisėjų sprendimais.

Dar prieš šią dvikovą J.Crute'as atsivėrė ir pasakojo, kaip jis savimi nepasitikėdavo.

„Nelengva apie tai kalbėti, bet priėjau prie išvados, kad man jau nusišvilpt, ką kiti pagalvos apie mane. Aš visą karjerą nepasitikėjau savimi. Turbūt tik prieš dvi ankstesnes kovas ėjau į narvą su mintimi, kad laimėsiu. Man tai sunku paaiškinti, bet buvo taip blogai, kad net žiūrėdamas gatvės muštynes pagalvodavau, jog tie vyrukai mane sumuštų, o juk aš jau tuo metu buvau UFC, buvau laikomas pasaulinės klasės kovotoju, tačiau vis tiek maniau, jog mano įgūdžių neužtektų net gatvėje“, - yra sakęs J.Crute‘as.

M.Bukausko sąskaitoje 11 pergalių, iš kurių 8 – nokautais arba techniniais nokautai. Dabar jis yra patyręs ir 3 pralaimėjimus, iš kurių 2 – dar 2016 m. Nuo to laiko lietuvis buvo iškovojęs 7 pergales iš eilės, o paskutinė buvo laimėjęs debiutuojant UFC organizacijoje, kai 2020 m. liepą techniniu nokautu pačioje pirmojo raundo pabaigoje nugalėjo graiką Andreasą Michailidį. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų