18
Rungtynių Vilniaus „Žalgiris“ – Bratislavos „Slovan“ momentas (nuotr. Elvio Žaldario)

Ketvirtadienio vakarą „Žalgiris“ UEFA Europos Konferencijų lygos H grupės rungtynėse namuose 0 – 1 turėjo pripažinti „Basel“ futbolininkų pranašumą.

18

Prieš rungtynes absoliučiu favoritu buvo laikomi varžovai, tačiau žalgiriečiai nei neketino nuleisti rankų be kovos. Visą pirmą kėlinį vyko apylygė kova, galiausiai jis baigėsi be įvarčių.

„Žalgiris“ turėjo ne vieną progą pelnyti įvartį, tačiau tų progų neišnaudojo ir kamuolys vartų nepasiekė. Petaras Mamičius 41-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Apsiginti žalgiriečiams nepavyko 62-ąją minutę, kai Andi Zeqiri tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų vartus ir išvedė „Basel" ekipą į priekį 1:0.

Likusią rungtynių dalį  „Žalgiris“ visais įmanomais būdais bandė pelnyti įvartį, tačiau jų bandymai nepavirto tiksliais įvarčiais. Teko pripažinti varžovų pranašumą.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais spalio 6-ą dieną išvykoje su Jerevano „Piunik“. Šie ketvirtadienį namie 2:0 nugalėjo Bratislavos „Slovan“.

Rungtynių eiga:

Antras kėlinys:

90 + 4 min. Rungtynės baigtos, žalgiriečiai nusileido varžovams 0-1.

90 min. Pridedamos papildomos 4 minutės.

88 min. Nesėkmingas Mathias Oyewusi smūgis galva.

85 min. Dar vienas keitimas, Gustas Jarusevičius keičia Marko Miličkovičių.

81 min. Marko Miličkovičius padavė perdavimą tiesiai į baudos aikštelę, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė, jį pagavo vartininkas.

77 min. Antrasis keitimas žalgiriečių gretose. Renaną Oliveirą keičia Donatas Kazlauskas.

62 min. ĮVARTIS!!!! Varžovai išsiveržia į priekį 1-0 po to, kai Andi Zeqiri tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą.

62 min. Įvyksta pirmasis keitimas. Mathiasas Oyewusi keičia Francį Kyeremeh.

59 min. Renanas Oliveira standartinės situacijos metu atliko pavojingą smūgį galva, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko.

47 min. Antro kėlinio pradžia gana audringa. Fabienas Ourega suklaidinęs varžovą atliko pavojingą smūgį, tačiau Marwinas Hitzas sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Pirmas kėlinys:

45 + 2 min. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių 0 – 0.

45 min. Pridedamos 2 papildomos žaidimo minutės.

41 min. Kol kas tiksliausias smūgis, Petaras Mamičius pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

38 min. Apmaudi akimirka. Bėgdamas į ataką  Francisas Kyeremeh ranka pataiko varžovui į veidą ir gauna geltoną kortelę.

34 min. Dar vienas pavojingas epizodas prie varžovų vartų. Darianas Malesas atliko smūgį, tačiau šis skrido virš vartų.

26 min. Puiki žalgiriečių ataka ir neišnaudotas šansas. Francisas Kyeremeh muša į vartus netiksliai.

14 min. Nicolas Gorobsovas baudos smūgiu siunčia kamuolį į „Basel“ baudos aikštelę, bet varžovai sėkmingai apsaugo savo vartus.

8 min. Tiesiog fantastiška varžovų ataka, kuria pavyksta atlaikyti Edvinui Gertmonui. pavojingas smūgis į tolimąjį vartų kampą, tačiau vartų sargas sugeba užkišti koją ir išvengti įvarčio.

5 min. Nicolas Gorobsovas baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau svečių ekipos vartininkas Marwinas Hitzas sėkmingai atrėmė kamuolį.

1 min. Mačas prasideda!