Antrajame „Formulės-1“ etape Saudo Arabijoje savo dominavimą pratęsė „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas. Olandas lyderiavo ir kvalifikacijoje, o antrą vietą iškovojo jo komandos draugas Sergio Perezas. Trečias liko „Ferrari“ atstovas Charlesas Leclercas.

Nors įprastai „Formulės-1“ lenktynės vyksta sekmadieniais, tačiau šį kartą jos buvo atkeltos dėl artėjančio Ramadano.

M. Verstappenas trumpam pirmą poziciją buvo užleidęs tik per saugos automobilio fazę, kai Lance‘as Strollas („Aston Martin“) rėžėsi į sieną.

Į trasą olandas grįžo antras už nestojusio brito Lando Norriso („McLaren“). Neilgai trukus, M.Verstappenas aplenkė L.Norrisą ir vėliau ramiai važiavo iki finišo.

Džedoje debiutavo 18-metis

Puikiai lenktynėse pasirodė 18-metis „Ferrari“ naujokas britas Oliveris Bearmanas, kuris šiame etape pakeitė dėl apendicito operacijos iškritusį ispaną Carlosą Sainzą jaunesnįjį. Didesnių klaidų išvengęs jaunuolis finišavo septintas.

„Buvau šokiruotas, kokie greiti mes buvome, greitėjome kiekviename rate. Tai buvo neįtikėtina“, – neeiline patirtimi žavėjosi O. Bearmanas, kuris tapo jauniausiu britu, kada nors važiavusiu „Formulės-1“ lenktynėse. Jaunasis pilotas 2023 m. sezone F-2 lenktynėse užėmė 6-ąją poziciją, tačiau laimėjo net 4 lenktynes.

M.Verstappenas su 51 tašku pirmauja bendroje čempionato įskaitoje. Už jo rikiuojasi S.Perezas (36) ir Ch.Leclercas (28). Konstruktorių įskaitoje lyderių trejetą sudaro „Red Bull“ (87), „Ferrari“ (49) bei „McLaren“ (28). Trečiosios sezono lenktynės – Australijos GP – numatytos kovo 24 d.