Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Antradienį paaiškėjo elitinių Lietuvoje vykstančių vandenlenčių varžybų „Red Bull WakeDuel“ sąstatas (nuotr. Vytautas Dranginis ir Leonardas Borotinskas)
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Visą antradienio dieną vandenlenčių parke „313 cable park” netilo susižavėjimo šūksniai – 72 atletai ir atletės čia skriejo vandeniu, skriejo oru bei demonstravo įspūdingus triukus, siekdami patekti į „Red Bull WakeDuel“ finalą.

5

Visą antradienio dieną vandenlenčių parke „313 cable park” netilo susižavėjimo šūksniai – 72 atletai ir atletės čia skriejo vandeniu, skriejo oru bei demonstravo įspūdingus triukus, siekdami patekti į „Red Bull WakeDuel“ finalą.

REKLAMA
REKLAMA

„Lietuvių lygis yra įspūdingas ir šiaip Rytų Europoje lygis greitai kyla, bet Lietuvoje ypatingai“, - pasakojo renginio vedėjas Clint Lidy, - „pridėkite prie to užsienio svečius ir suprasite, kad šeštadienio varžybos bus visiškai „next level“, juk čia susirinko dauguma pasaulio geriausiųjų. Aš sakyčiau, kad šiuo metu tai yra vienas svarbiausių vandenlenčių renginių pasaulyje.“

REKLAMA
REKLAMA

Antradienį vykusiose atrankose dalyvavo 11 lietuvių ir 4 lietuvės, o visi likę dalyviai – užsienio šalių atstovai. Iš šių verta išskirti brolius Gavin ir Trent Stuckey, pirmasis kurių – vos penkiolikos. „Net sunku sekti, ką jie daro, taip greitai ir techniškai viskas vyksta“, – žavėjosi Clint.

Taip pat paminėjimo vertas kanadietis Liam Bearley, kuris sėkmingai čiuožia ir vandenlente, ir snieglente, bei unikaliu stiliumi išsiskiriantis Joe Battleday. Iš merginų didelį įspūdį susirinkusiai auditorijai paliko vokietė Joelina Gerards, išsiskirianti ypatingais čiuožimo bėgiais bei turėklais įgūdžiais. Savaime suprantama, visi jie sėkmingai įveikė atrankas ir pasirodys finale.

REKLAMA
REKLAMA

„Čia reikėtų paminėti ir lietuvių sportininkes, per paskutinius metus jos padarė labai didelį progresą ir šių dienų geriausios pasaulio raiderės turėtų pasisaugoti, gali būti, kad per keletą metų jų vietas perims naujoji karta iš Lietuvos“, – vietinėms atletėmis pagyrų negailėjo Clint. Iš šių į finalą pateko dvi – Guoda Marija Malinauskaitė bei Kamilė Cickevičiūtė. Tuo tarpu lietuvių vaikinų penktadienį pasirodys visi trys – geriausias Lietuvos raideris Domantas Kazickas, Tadas Aleksiejūnas bei Mantas Funk.

Na, o dabar telieka susiplanuoti ar „Red Bull WakeDuel“ su geriausiais pasaulio vandenlentininkais žiūrėsite gyvai, atvykę į Palangą, ar nuotoliu.

Finale dalyvaus šie atletai:

1. Salome Le Ly (FR)

2. Anna Nikstad (USA)

3. Elena Bodi

4. Felix Georgi

5. Daniel Grant

6. Dominik Hernler

7. Claudia Pagnini

8. Julia Rick (DE)

9. Jamie Lopina (USA)

10. Maxime Ocasek (DE)

11. Maryh Rougier (FR)

12. Liam Peacock (UK)

13. Timo Kapl (AT)

14. Jules Charraud (FR)

15. Albin Randow (SE)

16. Max Milde (DE)

17. Riccardo De Tollis (IT)

18. Enzo Asseraf (FR)

19. Matty Muncey (UK)

20. Nico Von Lerchenfeld (DE)

21. Ryan Peacock (UK)

22. Tobias Michel (DE)

23. Marko Gacic (HR)

24. Wesley Huber (USA)

25. Joelina Gerards (DE)

26. Anita Leina (LV)

27. Melanie Staf (SE)

28. Mari-Liis Siimon (EE)

29. Sanija Meja (LV)

30. Melanie Besnard (FR)

31. Kamile Cickevičiūtė (LT)

32. Guoda Saulė Malinauskaitė (LT)

33. Silver Milpak (EE)

34. Alfie Constable (UK)

35. Luke Carrick (TH)

36. Busty Dunn (AUS)

37. Domantas Kazickas (LT)

38. Maxim Van Helvoort (NL)

39. Trent Stuckey (USA)

40. Rien Van Der Pas (DE)

41. Liam Brearley (CA)

42. Riley Dilon (CA)

43. Gavin Stuckey (USA)

44. Victor Salmon (BE)

45. James Windsor (AUS)

46. Joe Battleday (UK)

47. Tadas Aleksiejūnas (LT)

48. Mantas Funk (LT)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų