Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse 2:1 palaužė „Espanyol“ futbolininkus.

Adrianas Embarba jau 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Janas Oblakas meistriškai atrėmė kamuolį.

Antoine‘as Griezmannas 17-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Raulis de Tomas 40-ąją minutę standartinės situacijos metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Espanyol“ į priekį 1:0.

Yannickas Carrasco 79-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Thomas Lemaras 99-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išplėšė dramatišką pergalę „Atletico“ 2:1.