Galingai ketvirtą kėlinį sužaidę Tel Avivo „Maccabi“ (8-7) krepšininkai įsirašė pergalę Eurolygoje.Pastarieji svečiuose 83:70 (19:21, 21:26, 21:16, 22:7) susitvarkė su Berlyno ALBA (3-12) komandai, kuriai tai buvo net 12-oji nesėkmė paeiliui turnyre.

Savo ruožtu žydai iškovojo trečią pergalę per pastaruosius keturis Eurolygos mačus.

Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo aikštės šeimininkai. Vokiečiai trečiojo kėlinio viduryje netgi turėjo dviženklę persvarą (40:51).

Vis dėlto, situacija ėmė keistis artėjant lemiamam ketvirčiui. Dar prieš jo pradžią svečiai nurėžė deficitą vos iki 2 taškų (61:63).

Ketvirtajame kėlinyje Tel Avivo krepšininkai tiesiog dominavo. Jie surengė spurtą net 18-0 ir šovė į priekį 16 taškų skirtumu (81:65).

Toks smūgis aikštės šeimininkams buvo pernelyg sunkus ir atsitiesti jau nepavyko – 83:70.

„Maccabi“: Jarellas Martinas 21 (3/4 dvit., 4/7 trit., 3/4 baud., 7 atk. kam., 27 n. b.), Jalenas Adamsas 17 (3/4 trit.), Lorenzo Brownas 15 (1/6 trit., 7 rez. perd.), Darrunas Hilliardas 9, Bonzie Colsonas 7.

ALBA: Maodo Lo 16 (1/2 dvit., 4/9 trit., 2/3 baud.), Johannesas Thiemannas 12, Luke‘as Sikma (7 atk. kam.) ir Tamiras Blattas po 8, Yovelas Zoosmanas 7.