UEFA Čempionų lygos finale išvysime dviejų Anglijos klubų dvikovą – Londono „Chelsea“ atsakomosiose pusfinalio rungtynėse namie 2:0 (1:0) įveikė Madrido „Real“.

Pirmasis mačas Madride buvo pasibaigęs 1:1.

Finale „Chelsea“ susitiks su „Manchester City“ klubu. Du anglų klubai Čempionų lygos finale žaidė ne taip ir seniai – 2018-19 m. sezone.

„Chelsea“ į finalą žengė po devynerių metų pertraukos.

Pirmasis mačo įvartis krito 28 minutę – Kai Havertzo per vartininką perkeltas kamuolys atsimušė į skersinį, o pirmasis prie kamuolio prišokęs Timo Werneris nukreipė jį galva į vartus.

Antrame kėlinyje „Real“ poziciniu puolimu niekaip nesukūrė rimtų progų, o „Chelsea“ nepasinaudojo krūva progų „uždaryti“ rungtynes, surengdami puikias kontraatakas. Jau kėlinio pradžioje vartų konstrukciją smūgiais drebino K. Havertzas ir Masonas Mountas.

Galiausiai taškas buvo padėtas 85 min. – N’Golo Kante perėmė kamuolį, atidavė jį į baudos aikštelę Christianui Pulišičiui, o šis išlaukė tinkamos progos, atliko perdavimą M. Mountui ir anglas tiksliai smūgiavo į vartus.

Londono ekipa kamuolį kontroliavo tik 32 proc. laiko, bet atliko net 15 smūgių. Tiesa, į vartų plotą abi komandos smūgiavo tiek pat kartų – po 5.

Čempionų lygos finalas bus žaidžiamas gegužės 29 d., Stambule.