„AC Milan“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 įveikė „AS Roma“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Zlatanas Ibrahimovičius, kurio 6-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Franckas Kessie 43-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „AC Milan“ į priekį 1:0.

Jordanas Veretoutas 50-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimesnės distancijos išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Ante Rebičius 58-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir vėl persvėrė rezultatą „AC Milan“ naudai 2:1.