„Serie A“ pirmenybėse dar vieną pergalę įsirašė „AC Milan“ ekipa, kuri palaužė „AS Roma“ komandą.

Milano futbolininkai rezultatu 2:1 susitvarkė su „AS Roma“ ekipą.

9-ą minutę 11 metrų baudinį realizavo Olivier`as Giroud, kuris Milano futbolininkus išvedė į priekį 1:0. 48-ą minutę pranašumą padvigubino Rafaelis Leao (2:0).

61-ą minutę Fikayo Tomori užsidirbo raudoną kortelę ir rungtynes Milano ekipa turėjo užbaigti mažumoje.

„AS Roma“ pasinaudojo šia proga ir sugebėjo pelnyti vieną įvartį, o jo autoriumi 90+3 minutę tapo Leonardo Spinazzolas.

Naujame sezone „AC Milan“ jau pasiekė 3 pergales paeiliui ir pirmauja Italijos lygoje.

Tuo tarpu Vokietijoje Dortmundo „Borussia“ ekipa iškovojo jau antras lygiąsias paeiliui ir rezultatu 2:2 užbaigė susitikimą su „Heidenheim“ komanda.

„Borussia“ per pirmąsias 15 minučių susikūrė 2 įvarčių pranašumą, tačiau „Heidenheim“ rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino.