A lygoje „Dainava“ išsivežė pergalę iš Telšių

Su pirmaisiais taškais „Optibet A lygoje“ neužtruko ir į pirmenybes sugrįžusi Alytaus DFK „Dainava“. 2-ojo turo akistatoje svečiuose alytiškiai rezultatu 1:0 (0:0) palaužė čempionato starto staigmeną pateikusį Telšių „Džiugą“.

Pirmoji susitikimo pusė buvo pakankamai rami – per jį buvo susikurta viena puiki proga. Kamuolys baudos aikštelėje pasiekė Aaroną Olugbogi, tačiau futbolininkas iš Nigerijos smūgiu pažeme į vartų plotą nepataikė.

Pirmame kėlinyje buvo atliktas vienas priverstinis keitimas. Dėl patirtos traumos dvikovos negalėjo tęsti Tomas Rapalavičius, jį pakeitė debiutavęs saugas Braima Cande.

Po pertraukos „Džiugas“ suaktyvėjo – prie to svariai prisidėjo debiutavęs Viniciusas Ribeiro. Ekipos keitėsi pusprogėmis, tačiau 79-ąją minutę šeimininkų klaida kainavo praleistą įvartį.

Adomas Mika baudos aikštelėje prasižengė prieš Peterį Ademo, tad teisėjo skirtą baudinį realizavo ukrainietis Stanislavas Sorokinas. Dainaviečiai per likusį laiką turėjo nemažai dėmesio skirti savo vartų saugumui, darbo turėjo ir Vincentas Šarkauskas, atrėmęs Jardeu Ribeiro smūgį.

Sužaidus antrąsias rungtynes, abi komandos yra surinkusios po 3 taškus.