Šaras prieš mūšį Kaune: „Reikia kovoti taip, kaip dar niekada“

Kauno „Žalgiris“ tęsia pasirengimą trečiosioms ketvirtfinalio rungtynėms Eurolygoje. Varžovas ir vėl tas pats – Stambulo „Fenerbahče“. Pirmuosiuose dviejuose mačuose Turkijoje komandos pasidalino po pergalę, todėl „Žalgiris“ perėmė namų aikštės pranašumą. Vis dėlto Kaune lengviau nebus.

Š. Jasikevičiaus akimirka (Fotobankas)

Tai pripažino ir „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius, nesitikėjęs dovanėlių iš varžovų ir tikinęs, kad tokio paties lygio žaidimo kaip antrajame mače šį kartą gali nebepakakti, rašo portalas krepsinis.net.

– Po pirmosios pergalės Željko Obradovičius minėjo, kad laukia kitokio „Žalgirio“. Ko jūs tikitės, po pirmojo „Fenerbahče“ pralaimėjimo?

– Nemanau, kad jie nesuprato, jog mes galime žaisti geriau. Tikrai suprato, stengėsi, bet yra kaip yra. Todėl ir mes turime būti pasiruošę, laukti stipraus ir pasiruošusio klubo. Galbūt ir su kokiomis naujomis detalėmis. Nemanau, kad abi komandos keis pagrindinius dalykus, bet kažkokie menki pakeitimai bus. Turėjome tris ar keturias dienas reaguoti, tačiau iš esmės niekas nesikeičia, mūsų nusiteikimas, fiziškumas. Pirmose rungtynėse nusileidome būtent tuo, o antrosiose davėme atsaką ir vaizdas buvo kitoks. Čia ir yra tie akcentai, reikia kovoti taip, kaip dar niekada to nedarėme.

REKLAMA

– Antrame mače „Žalgiris“ buvo arti tobulumo. Kur dar gali būti „Žalgirio“ rezervai, žvelgiant į priekį?

– Nežinau, vis tiek buvo klaidų. Mes suprantame, kur jie mus atakuos, jis žino, kur mes juos atakuosime. Vis tiek dar buvo klaidų, nepadarytų pražangų, neištęsėtų dalykų. Idealiai nieko nebus. Varžovas tikrai aukšto lygio, tačiau kai kurias detales dar tikrai turime pridėti. Vykstant serijai to paties lygio neužtenka, reikia eiti į priekį, varžovas vis tiek prisitaiko, o jis labiau patyręs nei mes.

– Kaip galima mažinti „Žalgirio“ klaidų skaičių ir iš kur jos atsiranda? Iš „Fenerbahče“ spaudimo, dvigubinimo? – Taip, be abejo. Jie irgi supranta, tai yra puikiai treniruojama komanda. Agresyvūs žaidėjai, kai kuriose pozicijose labai ilgos rankos. Vis dėlto reikia reaguoti, vieną klaidą padaryti galima, visi esame žmonės, bet negalima kartoti tų pačių klaidų du ar tris kartus paeiliui.

– Krito „centrų“ bei Artūro Milaknio naudingumo balai. Tai yra priimtini nuostoliai, su kuriais galima gyventi, ar tai būtina taisyti?

– Vėl, žaidžia dvi komandos, o varžovai tikrai nekvaili. Jie supranta, kad daugelyje situacijų ieškome Artūro, jie to neleidžia. Jie žino, kad rezultatyviausias mūsų žaidėjas yra Brandonas ir jam dominuoti neleis. Turime rasti naujų būdų, kaip juos realizuoti ir tikimės, kad tai pavyks.

Paulius Jankūnas fiziškai pasiruošęs žaisti?

– Na, jis treniruojasi, bet dabar vėl yra klausimas, ar keisti tą rotaciją, kuri yra nusistovėjusi 2–3 mėnesius. Taip, jis su kiekviena treniruote gerina žaidimą, jam nėra fizinių problemų. Nebėra taip, kad dieną treniruojasi, o dvi ne, kaip buvo anksčiau. Reikia į mačą eiti su panašiomis idėjomis.

– Kiek Deonas Thompsonas svarbus šioje serijoje ir visame sezone?

– Tikrai svarbus žmogus, nes jis gali žaisti per kelias pozicijas. Jo rankų ilgis veikia varžovus. Jis taip pat vis geriau supranta mūsų sistemą. Jo reakcija po pirmojo mačo buvo nuostabi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų