Valančiūnas prabilo apie savo ateitį: vasaros klaustukas atsakytas

Jonas Valančiūnas dėl čiurnos traumos tik iš šalies stebėjo, kaip Memfio „Grizzlies“ baigė NBA sezoną. Tačiau lietuvis tvirtas – į Memfį jis nori sugrįžti ir kitame sezone bei čia mato savo ateitį.

J.Valančiūnas (nuotr. SCANPIX)

26-erių centras šią vasarą pats spręs savo likimą – jis turi žaidėjo „opciją“ sutartyje, kuri leidžia dar metams pratęsti sutartį ir uždirbti 17,6 mln. dolerių.

Lietuvis dalyvavo Chriso Vernono pokalbių laidoje, kurioje leido suprasti, kad sprendimas jau priimtas.

„Jei jums manęs reikia, aš būsiu“, – nusišypsojo J.Valančiūnas.

Ch.Vernonui priminus, kad padėties šeimininkas yra pats krepšininkas, lietuvis prabilo apie ilgalaikius planus likti Memfyje.

„Norėčiau ilgalaikės sutarties. Manau, kad kiekvienas žaidėjas nori ilgiau įsikurti vienoje vietoje, būti dalimi didesnio paveikslo. Noriu įsikurti ilgiau, turėti ilgalaikį planą. Mes galime nuveikti didelį darbą.

Memfis yra mano pasirinkimų viršuje. Treneris parodė man pasitikėjimą. Mike’as Conley yra puikus įžaidėjas ir žaidimas su juo suteikė labai daug patirties“, – sakė jis.

Į „Grizzlies“ J.Valančiūnas persikėlė tik šio sezono antroje pusėje, kai Memfio klubas apsikeitė žaidėjais su Toronto „Raptors“.

Kol kas neaišku, kuria kryptimi judės pati „Grizzlies“. Jeigu ji pradės persitvarkymą, besibaigianti J.Valančiūno sutartis gali tapti puikiu įrankiu keičiant žaidėjus ir atlaisvinant algų kepurę. Tačiau ir pradėjusi persitvarkymą, „Grizzlies“ gali nuspręsti pasilikti krepšininką ilgesniam laikotarpiui.

REKLAMA

Memfyje J.Valančiūnas spėjo sužaisti 19 rungtynių, per kurias rinko 19,9 taško ir 10,7 atkovoto kamuolio. Vis tik sezono pabaigoje jį pristabdė antro laipsnio čiurnos patempimas.

„Tai nebuvo lengviausia trauma, bet grįšiu 100 procentų sveikas“, – gerbėjus nuramino lietuvis.

Išsamų pokalbį su J.Valančiūnu galite žiūrėti nuo 29 min.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų