24
„Brighton & Hove Albion“ – „Bournemouth“ 2:2 (nuotr. SCANPIX)

Callumas Wilsonas įmušė kuriozišką išlyginamąjį įvartį ir išplėšė savo komandai tašką. „Bournemouth“ svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su „Brighton & Hove Albion“ futbolininkais.

24

Šventinį 22-ąjį Anglijos „Premier“ lygos turą įvarčiu iš aštraus kampo pradėjo šeimininkų saugas Anthony Knockaertas. Jam 5-ąją minutę asistavo Jose Izquierdo, o šį į priekį išvedė Pascalis Grossas.

33-ąją minutę už galvos griebėsi Steve’as Cookas. „Brighton & Hove Albion“ apsigynė po svečių gynėjo smūgio galva. S. Cookas tikslą pasiekė po iškart sekusio dar vieno kampinio. Futbolininkas pasižymėjo puikiu smūgiu galva. Kamuolys tinkle atsidūrė nuo skersinio.

48-ąją minutę P. Grossas dar kartą kairiuoju kraštu paleido J. Izquierdo. Kolumbietis atliko rezultatyvų perdavimą Glennui Murray.

„Bournemouth“ išsigelbėjo 79-ąją minutę, kai tikslus buvo C. Wilsonas. Puolėjas įmušė po sumaišties, kuri kilo pakėlus kampinį. „Brighton & Hove Albion“ niekaip nesugebėjo išmušti kamuolio iš savosios baudos aikštelės.

„Brighton & Hove Albion“ ir „Bournemouth“ – turnyro lentelės kaimynės. Braitono komanda (23 taškai) – 12-a, Bornmuto (21 tšk.) – 13-a.