jose izquierdo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jose izquierdo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jose izquierdo“.

Šventinį „Premier“ lygos turą pradėjo kurioziškas „Bournemouth“ išsigelbėjimas

Callumas Wilsonas įmušė kuriozišką išlyginamąjį įvartį ir išplėšė savo komandai tašką. „Bournemouth“ svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su „Brighton & Hove Albion“ futbolininkais. Šventinį 22-ąjį Anglijos „Premier“ lygos turą įvarčiu iš aštraus kampo pradėjo šeimininkų saugas Anthony Knockaertas. Jam 5-ąją minutę asistavo Jose Izquierdo, o šį į priekį išvedė Pascalis Grossas. 33-ąją minutę už galvos griebėsi Steve’as Cookas.
2018-01-01

„Premier“ lygos turą baigė kovingos ir rezultatyvios lygiosios

Keturi rungtynėse įmušti įvarčiai Braitono sirgaliams pergalės nepadovanojo. „Brighton & Hove Albion“ paskutiniajame Anglijos „Premier“ lygos 12-ojo turo mače savo aikštėje 2:2 (1:2) sužaidė su „Stoke City“ futbolininkais. Mačo pradžioje aikštėje dominavo kieta kova. Ji įvartį 28-ąją minutę atnešė svečiams. Po Xherdano Shaqiri perdavimo iš gilumos įmušė Ericas Maximas Choupo-Motingas. „Brighton & Hove Albion“ rezultatą pavyko išlyginti pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje.
2017-11-20

„Premier“ lygos turas startavo staigmena

Anglijos „Premier“ lygos devintasis turas startavo staigmena. Naujokai „Brighton & Hove Albion“ futbolininkai svečiuose nepasigailėjo senbuvių iš Londono „West Ham United“. Rungtynės baigėsi 3:0 (2:0). Dubliu pasižymėjo Glennas Murray. Jis 10-ąją minutę įmušė iš žaidimo, o 75-ąją realizavo 11 metrų baudinį. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje įvartį pelnė Jose Izquierdo (45+2 min.). „Brighton & Hove Albion“ (11 taškų) užima 10-ąją „Premier“ lygos poziciją, „West Ham United“ (8 tšk.