16
Jonas Valančiūnas (nuotr. SCANPIX)

NBA čempionai Jonui Valančiūnui ir kompanijai neleido pagalvoti apie pergalę. Pirmadienį Toronte vykusioje dvikovoje „Raptors“ krepšininkai rungtynių pabaigoje priartėjo prie svečių, tačiau pritrūko laiko ir pripažino jų pranašumą 112:116. Lietuvis tragiškai netaikliai metė į krepšį.

16

Paskutiniame kėlinyje svečiai išsiveržė į priekį 15 taškų, o aikštės šeimininkams jau nepakako laiko perlaužti rungtynių eigos sau naudinga linkme. Tai jau trečios šį sezoną rungtynės su „Cavaliers“ ir visas jas „Raptors“ pralaimėjo. Tiesa, ne didesniu nei 4 taškų skirtumu – 112:116, 117:121, 91:94.

Per 25 minutes J. Valančiūnas pelnė 4 taškus (1/8 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė. Tai jau ketvirtos rungtynės iš eilės, kai JV nesurenka dviženklio skaičiaus taškų skiltyje.

Aikšės šeimininkams 31 tašką pelnė DeMaras DeRozanas, 24 – Kyle‘as Lowry. Svečių ekipoje liūto dalį surinko didysis trejetas. LeBronas Jamesas – 34, Kevinas Love‘as – 28 (14 atkovotų kamuolių) ir Kyrie Irvingas – 24.

Rungtynėse traumą gavo J.R. Smithas, negrabiai viename epizode ant žemės nusileido ir skausmus patyrės ir pats L. Jamesas. NBA rytų konferencijoje „Raptors“ su 14 pergalių ir 7 pralaimėjimais rikiuojasi antras. Kitas rungtynes Toronto ekipa žais ketvirtadienį namie su „Timberwolves“ komanda.