Šeštadienį sužaistos vienerios Optibet ledo ritulio lygos rungtynės. Vilniaus „Pramogų“ arenoje sostinės „7bet-Hockey Punks“ komanda patyrė vieną didžiausių sezono pralaimėjimų net 0:9 nusileisdama „Prizma“ klubui.

Pirmajame kėlinyje ant ledo vyravo lygus žaidimas, bet pačioje kėlinio pabaigoje „Prizma“ pelnė įvartį ir vėliau perėmė iniciatyvą, o per likusius du kėlinius jie tik didino savo pranašumą. Antrajame kėlinyje latviai pelnė tris, o trečiajame – net penkis įvarčius. Į tai „7bet-Hockey Punks“ nesugebėjo atsakyti nė viena tikslia ataka.

Šiose rungtynėse „Prizma“ gretose įvarčiais pasižymėjo devyni skirtingi žaidėjai. Danila Dubovas, Kristapas Milleris, Robertas Krauklis, Elvis Kaiminšas, Kristeris Bormanis, Arvilas Laugalis, Valteris Apfelbaumas, Konstantinas Korkus ir Danielis Davis Bekis visi pelnė po vieną įvartį.