Majamio „Heat“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo NBA Rytų konferencijos finalo. „Heat“ rezultatu 120:85 (31:19, 25:25, 25:22, 39:19) namuose sutriuškino Filadelfijos „76ers“ klubą.

Serijoje iki 4 pergalių „Heat“ išsiveržė į priekį 3:2.

„Heat“ užtikrintai pirmavo nuo mačo pradžios ir laiko žaidimo gijas savo rankose. Po antrojo kėlinio jie pirmavo 56:44.

Po pertraukos skirtumas dar kiek ūgtelėjo. Po truputį jis pasiekė ir 20 taškų, o lemiamą atkarpą spurtu pradėję Majamio krepšininkai lemiamame ketvirtyje pirmavo jau 93:66 ir jų pergalė mače nekėlė abejonių.

Svečiai šiąnakt padarė 16 klaidų ir pataikė tik 37 proc. metimų. „Heat“ mačą laimėjo 35 taškų persvara ir tai yra didžiausia šių metų lygos atkrintamųjų pergalė ir antra didžiausia klubo pergalė atkrintamųjų istorijoje.

E.Spoelstros auklėtiniai šiose atkrintamosiose namų arenoje dar nepralaimėjo, čia laimėjo visas šešias dvikovas

Nugalėtojams Jimmy Butleris pelnė 23 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Maxas Strusas pridėjo 19.

Filadelfijos ekipia lyderis Joelis Embiidas surinko 17 taškų.

„Heat“: Jimmy Butleris 23 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Maxas Strusas 19 (10 atk. kam.), Gabe'as Vincentas 15, Victoras Oladipo 13, Bamas Adebayo 12, P.J.

„76ers“: Joelis Embiidas 17, Jamesas Hardenas 14 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 12, Tyrese'as Maxey ir Shake'as Miltonas po 9.