Memfio „Grizzlies“ parodė neįtikėtiną charakterį ir įspūdingu stiliumi neleido San Francisko „Golden State Warriors“ komandai uždaryti Vakarų konferencijos pusfinalio serijos.

„Grizzlies“ namie varžovams nepaliko jokių šansų – nušlavė juos 134:95 (38:28, 39:22, 42:17, 15:28) ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą iki 2-3.

Šeštosios rungtynės vyks San Franciske.

Šiame susitikime „Grizzlies“ vertėsi be traumuoto Ja Moranto, o „Warriors“ vis dar neturėjo vyriausiojo trenerio Steve’o Kerro, užsikrėtusio koronavirusu.

„Grizzlies“ šiose rungtynėse nė karto neatsiliko, o jau įpusėjus pirmam kėliniui turėjo dviženklį pranašumą. Po dviejų iš eilės Stepheno Curry tritaškių jis buvo sumenkęs iki vieno taško, bet dar iki kėlinio pabaigos šeimininkai atstatė turėtą persvarą.

Prieš pertrauką „Grizzlies“ surengė galingą spurtą 14:0 ir ėmė triuškinti varžovus 71:46, o prasidėjus antrai mačo pusei vaizdas nesikeitė.

Vien per pirmą trečio kėlinio pusę „Grizzlies“ surengė dvi „sausas“ atkarpas – 8:0 ir 11:0, o rezultatas tapo nepadorus (100:56). Trečią kėlinį Memfio komanda laimėjo net 42:17.

Vienu metu komandas skyrė net 55 taškai. „Warriors“ suklydo net 22 kartus, o „Grizzlies“ jas pavertė 29 taškais.

„Grizzlies“: D. Bane’as, T. Jonesas ir J. Jacksonas Jr. po 21, D. Brooksas 12, B. Clarke’as ir Z. Williamsas po 11, D. Meltonas 10.

„Warriors“: K. Thompsonas 19, J. Kuminga 17, S. Curry 14, D. Lee ir M. Moody po 10.