5 geriausi kooperatiniai žaidimai laisvalaikiui

Kooperatiniai žaidimai yra vieni populiariausių žaidėjų tarpe dėl vienos paprastos priežasties – šie kūriniai grindžiami komandiniu darbu, todėl dažnai bendradarbiaudami žaidėjai patiria pakilias emocijas, dalijasi smagiomis akimirkomis, taip sustiprindami tarpusavio ryšį.

Kooperatinių kūrinių gausa suteikia įspūdingą pasirinkimą, todėl jūs ir jūsų draugai galite rinktis žaidimus, kurie atitinka norimą nuotaiką, žanrą bei žaidimo stilių. Internetinė parduotuvė „Eneba“, kuri specializuojasi kompiuterinių žaidimų srityje, pateikia 5 kooperatinių žaidimų rekomendacijas tiems, kurie nori turiningai praleisti laiką su draugais.

Visi kooperatinių žaidimų pasiūlymai

1. „Sea of Thieves“

Metas kelti bures ir skrosti bangomis, nes pirmoji rekomendacija – „Rare“ kūrėjų šedevras „Sea of Thieves“. Šis nuotaikingas kooperatinis žaidimais, kurį, beje, galima žaisti ir solo režimu, nukelia žaidėjus į nuotykiais dvelkiantį užjūrio ir paslėptų lobių pasaulį. Čia jūsų laukia spalvingi nuotykiai ir, žinoma, juoko protrūkiai. Sudarykite įgulą su draugais ir leiskitės į lobių medžioklę, tyrinėkite salas ir dalyvaukite jūrų mūšiuose prieš kitus piratus. Veiklos gausa užtikrina, kad žaidimas nenusibostų, veikėjai iš karto pavergia širdį, o ką jau kalbėti apie patirtus įspūdžius. Kiekvienas pralaimėjimas čia priimamas gera juoko doze, o kiekviena pergalė – komandos džiaugsmu.

REKLAMA

Sea of Thieves pasiūlymas

2. „Human: Fall Flat“

Negalima nepaminėti lietuvių kūrėjų sukurto kooperatinio žaidimo, kuris žaibiškai išpopuliarėjo ir pavergė pasaulinę kooperatinių kūrinių entuziastų bendruomenę. „No Brakes Games“ studijos pristatomas „Human: Fall Flat“ pareikalaus puikiai išlavintos erdvinės orientacijos, šiek tiek kūrybiškumo, nemažai gebėjimo prisitaikyti ir... daug užsispyrimo. Šis platforminis galvosūkis yra puikus pasirinkimas norintiems smagiai praleisti laiką su draugais, nes kurioziškų situacijų čia tikrai netrūksta. „Human: Fall Flat“ paremtas keistokais fiziniais dėsniai, dėl kurių net paprasti žingsniai tampa tikru iššūkiu. Gera juoko dozė – užtikrinta!

Human: Fall Flat pasiūlymas

3. „It Takes Two“

„Hazelight Studios“ kūrėjų komandos projektas „It Takes Two“ – inovacijomis pasižymintis kooperatinis žaidimas, kurį gali žaisti tiek vyresni, tiek mažiausieji žaidimų gerbėjai. Šį žaidimą galima laikyti netgi edukaciniu, nes čia du žaidėjai įkūnija po veikėją – Cody ir May – kurių keblūs santykiai yra narpliojami per galvosūkius bei užduotis, kuriems vieno žmogaus įgūdžių tiesiog nepakaks. Taigi, norėdami grįžti į savo normalius gyvenimus, jie turės išmokti bendradarbiauti. Nevaržomo chaoso, išdaigų ir netikėtumų kupinas „It Takes Two“ pasaulis įtraukia nuo pirmosios žaidimo akimirkos, todėl pasiruoškite itin maloniam vakarui, kupinam pakilių emocijų.

It Takes Two pasiūlymas

4. „Minecraft“

„Mojang“ kūrėjų žaidimas „Minecraft“ išlieka populiarus visame pasaulyje, nepaisant žaidėjų amžiaus grupės. Viena iš priežasčių, lemiančių šio kūrinio populiarumą – kooperatinis režimas, leidžiantis žaidėjams jungtis į komandas ir pasinerti į „Minecraft“ nuotykius drauge. Atviras žaidimo pasaulis – jūsų žaidimų aikštelė, kurioje galite užsiimti daugeliu veiklų, nuo apylinkių tyrinėjimų iki architektūros šedevrų kūrimo. Šio žaidimo kooperatinės patirties žavesys slypi tame, kad ji gali būti orientuota į trumpą, vos kelių valandų praleidimą drauge, ar tapti ilgalaikiu komandiniu projektu, kurio tikslas priklauso tik nuo jūsų ir kompanionų.

REKLAMA

Minecraft pasiūlymas

5. „Overcooked! 2“

„Ghost Games“ kūrėjų „Overcooked! 2“ žaidimas – kooperatinė patirtis skirta tiems, kurie mėgsta azartą ir iššūkius. Jei norite praleisti laiką su draugais, tuomet šis adrenalino užtaisas yra neprilygstamas pasirinkimas. Manantys, kad darbas virtuvėje nėra sunkus, akivaizdžiai niekada neturėjo garbės savo įgūdžius išbandyti „Overcooked! 2“ kitoniškose virtuvėse, kurios juda, dreba, o ką jau kalbėti apie atsiveriančius tarpdimensinius portalus. Pasikvieskite draugus prisijungti kartu ruošti sudėtingiausius patiekalus įvairiausiose vietose, nuo oro balionų ir kosmoso stočių iki dideliu greičiu judančių sunkvežimių – čia praleistas laikas nuteiks pozityviai dar ilgą laiką atsitraukus nuo ekranų, o drauge patirti įspūdžiai tik dar labiau sustiprins tarpusavio ryšį.

Overcooked 2 pasiūlymas


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų