Dramatišką pergalę Europos taurės turnyre iškovojo Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (5/7) ekipa. Nenado Čanako auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 92:88 (16:18, 24:13, 32:16, 20:41) palaužė Breso Burgo JL (8/4) komandą.

„7bet-Lietkabelis“ silpnai pradėjo rungtynes, kuris sužaidus daugiau nei penkias minutes atsiliko 3:12. Tačiau šeimininkai geriau užbaigė ketvirtį ir jam pasibaigus atsiliko 16:18.

„7bet-Lietkabelis“ antrąjį ketvirtį pradėjo pelnydamas 14 taškų be atsako ir įgijo tuo metu rekordinę, 11 taškų persvara - 33:22. Prieš ilgąją pertrauką skirtumas sumažėjo 40:31.

„7bet-Lietkabelis“ per visą trečiąjį kėlinį pataikė šešis tritaškius iš dešimties ir pradėjo triuškinti varžovus. M.Rubštavičius smeigė tritaškį su sirena, kurio dėka pasibaigus kėliniui šeimininkai pirmavo 72:47.

Prancūzijos komanda paskutinį ketvirtį pradėjo atkarpa 22:3 ir „7bet-Lietkabelio“ pranašumas mažėjo iki penkių taškų. Prasidėjus paskutinei mačo minutei komandas skyrė keturis taškus. Tada likus 29 sekundėms skirtumą iki šešių didino S.Peno. Tačiau vos po šešių sekundžių varžovai mažino savo deficitą iki trijų taškų.

Galiausiai, likus 14 sekundžių ir „7bet-Lietkabelio“ ekipai pirmaujant trimis taškais, varžovai užsidirbo nesportinę pražangą ir šeimininkai atsilaikė.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 27 (6/9 trit., 6 atk. kam.), Jamelas Morrisas 14, Vytenis Lipkevičius 11 (5 atk. kam.), Gyorgy Golomanas 8, Paulius Murauskas 8, Mantas Rubštavičius 7, Kristianas Kullamae 5.

JL: Jamesas Palmeras 28 (6/10 dvit., 4/8 trit., 7 rez. perd.), Axelas Julienas 14 (4/8 trit., 4 atk. kam., 7 rez. perd.), Isiaha Mike 10, Pierre Pelosas 9, Frantzas Massenatas 7, Jordanas Floydas 5, Amida Brimahas 4.