Ketvirtą nesėkmę dešimtose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į ketvirtą vietą dešimties komandų A grupės turnyre nukrito dviejų lietuvių Kransnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) komanda, pirmadienį namuose 86:109 (31:28, 23:34, 18:26, 14:21) turėjusi pripažinti į penktąją poziciją pakilusių Krasjojarsko "Jenisej" (5 pergalės ir 5 pralaimėjimai)

krepšininkų iš Rusijos pranašumą.

20 taškų aikštelės šeimininkams pelnė Mantas Kalnietis, kuris atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, penkissyk suklydo bei dukart prasižengė.

Simas Jasaitis į nugalėtojų krepšį įmetė 4 taškus, gynyboje atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

16 taškų aikštelės šeimininkams pelnė Derrickas Brownas, po 12 - Marcusas Williamsas ir Aleksandras Maričius, 10 - Valerijus Lichodejus.

23 taškais prie pergalės prisidėjo Anthony'is Fisheris bei Gregory'is Renfroe'as, 18 - Christianas Burnsas, 14 - Elmedinas Kikanovičius, 13 - Kosta Perovičius, 10 - Andrejus Komarovskis.

REKLAMA

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės "Uniks" (Rusija) 10 9 1 90

2. Vilniaus "Lietuvos rytas" 10 8 2 80

3. Donecko "Doneck" (Ukraina) 10 6 4 60

4. Kransnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) 10 6 4 60

5. Krasjojarsko "Jenisej" (Rusija) 10 5 5 50

6. Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod" (Rusija) 10 5 5 50

7. Sankt Peterburgo "Spartak" (Rusija) 10 3 7 30

8. Nimburko ČEZ (Čekija) 10 3 7 30

9. Zgoželeco "Turow" (Lenkija) 9 2 7 22,2

10.Talino "Kalev" (Estija) 9 2 7 22,2

B grupėje pirmauja visas dešimt pergalių iškovojusi Maskvos srities "Chimki" (Rusija) komanda, kurią treniruoja Rimas Kurtinaitis.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities "Chimki" (Rusija) 10 10 0 100

2. Maskvos CSKA (Rusija) 10 9 1 90

3. Samaros "Krasnyje Krylja" (Rusija) 10 5 5 50

4. Liubercų "Triumf" (Rusija) 10 5 5 50

5. Volgogrado "Krasnyj Oktiabr" (Rusija) 9 4 5 44,4

6. Minsko "Cmoki-Minsk" (Baltarusija) 9 4 5 44,4

7. Rygos VEF (Latvija) 10 4 6 40

8. Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina) 10 3 7 30

9. Astanos "Astana" (Kazachstanas) 10 3 7 30

10.Klaipėdos "Neptūnas" 10 2 8 20

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų