Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjas Marius Stankevičius diskvalifikuotas trejoms Italijos „Serie B“ čempionato rungtynėms.

„Brescia“ gynėjui bausmė skirta po vakarykščių rungtynių su „Lecce“, pasibaigusių nulinėmis lygiosiomis. M.Stankevičius nubaustas už smūgį alkūne varžovui į veidą. Šis nukrito ant vejos, bet šio epizodo nepastebėjo nė vienas rungtynių arbitras.

Italijos futbolo federacijos drausmės komitetas peržiūrėjęs šio epizodo vaizdo įrašą nusprendė, jog M.Stankevičius aukštai iškelta alkūne smogė tyčia, o kamuolys tuo momentu buvo visai kitoje aikštės vietoje. M.Stankevičius rungtyniavo visas rungtynes.

Visas varžybas „Grosseto" gretose žaidė ir Lietuvos rinktinės kapitonas Tomas Danilevičius,kurio rezultatyvus perdavimas 36-ąją minutę komandai padėjo iškovoti septintą pergalę pirmenybėse. „Grosseto“ namie 1:0 laimėjo prieš „Montovą“. 87-ąją minutę T.Danilevičius buvo įspėtas.

Po 31-ojo turo „Brescia“ užima penktąją vietą (59 tšk.), o „Grosseto" yra 16-oje lentelės pozicijoje (34 tšk.). Italijos „Serie B“ lyderių trejetas: 1. „Bologna“ (63 tšk.), 2. „Chievo“ (63), 3. „Albinoleffe“ (62).