albinoleffe

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „albinoleffe“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „albinoleffe“.

„Livorno" su T. Danilevičiumi pralaimėjo „Albinoleffe" ekipai

Italijos antrojo futbolo diviziono (Serie B) čempionate šeštadienį „Livorno“ komanda, kuriai atstovauja Tomas Danilevičius, svečiuose 0:4 (0:0) pralaimėjo „Siena“ ekipai. 45-ąją min. iš aikštės buvo pašalintas „Livorno“ žaidėjas Romano Perticone. T. Danilevičius liko tarp atsarginių. „Livorno“ komanda, po 24 rungtynių turinti 35 taškus, tarp 22 ekipų žengia penkta.
2011-01-30

Į Italijos elitinę futbolo lygą prasibrovė „Lecce“ klubas

Sekmadienį atsakomosios finalo rungtynės kovoje dėl trečiojo - paskutiniojo - kelialapio į Italijos futbolo elitą (Serie A) tarp antrojo diviziono (Serie B) „Lecce“ klubo ir „Albinoleffe“ komandos baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0). Pirmąjį finalo mačą trečiadienį svečiuose 1:0 (0:0) buvo laimėjusi „Lecce“ vienuolikė, kuri 2008-2009 metų sezone ir žais Italijos futbolo elite. Sekmadienio rungtynėse aikštės šeimininkai pirmavo po Elvio Abbruscato (9 min.
2008-06-16

M. Stankevičiaus klubas į Italijos futbolo elitą neprasimušė

Sekmadienį atsakomąsias pusfinalio rungtynes kovoje dėl trečiojo - paskutiniojo - kelialapio į Italijos futbolo elitą (Serie A) antrojo diviziono (Serie B) Mariaus Stankevičiaus „Brescia“ klubas svečiuose 1:2 (0:2) pralaimėjo "Albinoleffe" ekipai bei pasitraukė iš tolesnių varžybų. Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė visą mačą. Į finalą iškopusiems nugalėtojams įvarčius pelnė Filippo Carobbio (16 min.) ir Federico Peluso (40 min.
2008-06-09

M. Stankevičiaus „Brescia“ klubas beldžiasi į „Serie A“

Sėkmingai kovą dėl vienintelio kelialapio į Italijos elitinę futbolo lygą „Serie A“ pradėjo Mariaus Stankevičiaus „Brescia“ komanda. Trečiadienį pirmosiose Italijos antrosios pagal pajėgumą lygos „Serie B“ keturių komandų turnyro pusfinalio rungtynėse „Brescia“ futbolininkai namuose 1:0 (1:0) įveikė „Albinoleffe“ ekipą. Lietuvos rinktinės narys M. Stankevičius žaidė visą susitikimą. Pergalingą įvartį 40 min. po tikslaus Marco Zambelli perdavimo įmušė Andrea Caracciolo.
2008-06-05

M. Stankevičiaus ir T. Danilevičiaus ekipos Italijoje tenkinosi lygiosiomis

Sekmadienį baigėsi Italijos antrojo futbolo diviziono (Serie B) 22 komandų reguliariojo sezono turnyras, kuriame penktąją vietą su 72 taškais užėmė bei dėl vietos elitinėje lygoje (Serie A) kovos Mariaus Stankevičiaus „Brescia“ klubas. Paskutiniojo turo mačą išvykoje „Brescia“, kuriose gretose žaidė lietuvis, su devynioliktojoje pozicijoje likusia „Avellino“ (36 tšk.) baigė lygiosiomis 1:1 (1:0). Rungtynių pradžioje svečiai pirmavo po Andrea Rispoli (5 min.), tačiau netrukus (9 min.
2008-06-02

Ketvirtasis Tomo Danilevičiaus įvartis Italijoje

Ketvirtąjį įvartį Italijos antrajame futbolo divizione pelnė Tomas Danilevičius, tačiau penkioliktąją vietą 22 komandų turnyre užimanti lietuvio „Grosseto“ (39 tšk.) komanda šeštadienį namuose XXXV turo mačą 1:2 (1:2) pralaimėjo į dvyliktąją poziciją pakilusiai „Triestina“ (45 tšk.) komandai. Svečiai pirmavo po Pablo Mariano Granoche‚o (17 min.) minutę įvarčio, o visą mačą žaidęs Lietuvos rinktinės puolėjas netrukus (23 min.) išlygino rezultatą.
2008-04-13

Antrasis T.Danilevičiaus įvartis

Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas Tomas Danilevičius Italijos „Serie B“ pirmenybėse įmušė savo antrąjį įvartį, atstovaudamas „Grosseto" klubui. Lietuvis jau 3-ą minutę pasiuntė kamuolį į vieno čempionato lyderio „Lecce“ vartus, bet dar pirmajame kėlinyje varžovai rezultatą išlygino ir mačas baigėsi 1:1. T.Danilevičius 62-ąją minutę buvo pakeistas.
2008-03-30

Lietuvos futbolininkui bausmė už smūgį alkūne

Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjas Marius Stankevičius diskvalifikuotas trejoms Italijos „Serie B“ čempionato rungtynėms. „Brescia“ gynėjui bausmė skirta po vakarykščių rungtynių su „Lecce“, pasibaigusių nulinėmis lygiosiomis. M.Stankevičius nubaustas už smūgį alkūne varžovui į veidą. Šis nukrito ant vejos, bet šio epizodo nepastebėjo nė vienas rungtynių arbitras.