Įspūdingai atsitiesusi Los Andželo „Lakers“ (10-15) komanda nepakreipė įvykių savo naudai ir patyrė nesėkmę NBA lygoje.

Darvino Hamo auklėtiniai svečiuose po pratęsimo 122:133 (20:31, 39:30, 24:32, 37:27, 2:13) krito prieš Filadelfijos „76ers“ (13-12) krepšininkus.

Los Andželo atstovams tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės. Tuo tarpu Filadelfijos klubas nutraukė trijų nesėkmių atkarpą.

Svečiai jau pirmajame kėlinyje krito į duobę ir leido varžovams atsiplėšti (12:24). Nors vėliau pavyko stabilizuoti žaidimą ir netgi persverti rezultatą, tačiau antroje mačo dalyje teko vytis oponentus.

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai po spurto 11-0 vėl šovė į priekį (79:93). Ketvirtajame kėlinyje atstumas buvo išaugęs net iki 18 taškų (84:102).

Nepaisant to, „Lakers“ nepalūžo ir mažais žingsniais ėmė artėti. Pastarieji netruko priartėti iki vienženklio skirtumo (95:104).

Likus žaisti 12 sekundžių, po Austino Reaveso tritaškio ekipas teskyrė du taškai (117:119). De‘Anthony Meltonas vėliau realizavo vieną baudos metimą, o tas pats A. Reavesas atasakė dviemis (119:120).

Likus žaisti 4 sekundes, Tobiasas Harrisas suklydo ir iškart prasižengė, o galimybę turėjęs rezultatą persverti Anthony Davisas tik kartą taikliai metė nuo baudų metimo linijos. Rezultatas tapo lygus (120:120) ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jame jau dominavo aikštės šeimininkai. Pastarieji jį pradėjo spurtu 12-0 ir tai galutinai palaužė svečius iš Los Andželo – 132:120.

Nugalėtojų gretose įspūdingai žaidė Joelas Embiidas, surinkęs 38 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių po lenta. Tuo tarpu D.Meltonas sužaidė karjeros rungtynes ir pelnė 33 taškus.

„Lakers“ komandai 31 tašką įmetė Anthony Davisas, o trigubu dubliu pasižymėjo Russellas Westbrookas. Šis prisijungė prie Magico Johnsono kaip vieninteliai „Lakers“ krepšininkai, atlikę trigubą dublį kylant nuo suolelio.

R. Westbrooko sąskaitoje – 12 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Lakers“: Anthony Davisas 31 (9/12 dvit., 0/1 trit., 13/14 baud., 12 atk. kam.), Austinas Reavesas 25 (4/6 trit.), LeBronas Jamesas 23 (1/8 trit., 6 rez. perd.), Lonnie Walkeris 15, Russsellas Westbrookas 12 (11 atk. kam., 11 rez. perd., 4 per. kam.).

„76ers“: Joelas Embiidas 38 (11/15 dvit., 3/4 trit., 7/8 baud., 12 atk. kam., 7 kld.), De‘Anthony Meltonas 33 (8/12 trit., 7 per. kam.), Jamesas Hardenas 28 (12 rez. perd., 5 kld.), Tobiasas Harrisas 14 (9 atk. kam.), Matisse‘as Thybulle‘as 9.