UFC algos: lietuvis Bukauskas gavo 6 kartus mažiau nei varžovas

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vyko MMA turnyras „UFC on ESPN+38“, kuriame nutrūko lietuvio Modesto Bukausko pergalių serija. Jį jau pirmajame raunde nokautavo australas Jimmy Crute‘as.

Modestas Bukauskas. (nuotr. Instagram)

Neoficialiais duomenimis, J.Crute‘as šiame turnyre užsidirbo 98 tūkst. JAV dolerių (22 tūkst. už dalyvavimą turnyre, 22 tūkst. už pergalę, 50 tūkst. už vieną geriausių vakaro pasirodymų ir 4 tūkst. iš „Reebok“). Tuo tarpu M.Bukauskas tenkinosi 15,5 tūkst. JAV dolerių uždarbiu (12 tūkst. už dalyvavimą turnyre ir 3,5 tūkst. iš „Reebok“).

Turnyre daugiausiai uždirbo pagrindinę vakaro kovą laimėjęs amerikietis Brianas Ortega – 225 tūkst. Jis gavo 110 tūkst. už dalyvavimą turnyre, dar tiek pat gavo už pergalę, o 5 tūkst. – iš „Reebok“. Antra pagal uždarbį buvo brazilė Jessica Andrade su 185 tūkst. (60 tūkst. už dalyvavimą turnyre, 60 tūkst. už pergalę, 50 tūkst. už vieną geriausių vakaro pasirodymų ir 15 tūkst. iš „Reebok“). Trečias sąraše – jau minėtas J.Crute‘as.

Priminsime, kad už debiutinę UFC kovą M.Bukauskas neoficialiais duomenimis gavo 73,5 tūkst. JAV dolerių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų