Pergalingai Ispanijos lygoje ir toliau žygiuoja Barselonos „Barcelona“ (2/0), išvykoje 79:70 (16:21, 16:17, 22:11, 25:21) nugalėjusi Malagos „Unicaja“ (0/2) klubą.

Geresne pirmosios rungtynių pusės komanda tapo „Unicaja“ (38:32), tačiau „Barcelona“ treniruojantis Šarūnas Jasikevičius per ilgąją pertrauką rado sprendimus, nutiesusius kelią į pergalę.

Katalonų gretose ryškiausias buvo Nikola Mirotičius, per 26 minutes pelnęs 24 taškus (5/8 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 8/10 baudų metimų), atkovojęs 7, praradęs vieną ir perėmęs 3 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, blokavęs metimą, 2 kartus pažeidęs taisykles, išprovokavęs 8 pražangas ir surinkęs 29 naudingumo balus.

„Pagaliau žaidėme kaip vyrai, o ne kaip nesubrendę berniukai. Antroji mačo pusė mums buvo labai gera, nes pagaliau išmokome pakentėti“, – po pergalės teigė Š.Jasikevičius.

Jam geriausiai talkino 21 tašką pelnęs Alejandro Abrinesas, 9 pridėjo Thomasas Heurtelis, 8 surinko Brandonas Daviesas. Andalūzijos klube išsiskyrė 17 taškų surinkęs Dario Brizuela, 11 pridėjo Axelis Bouteille, 9 – Galis Mekelis