Mourinho po pralaimėjimo: „Man nepatiko mano komanda“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos naujojo sezono pirmose rungtynėse Londono „Tottenham“ 0:1 prlaimėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkams.

Pergalingu ir vieninteliu įvarčiu tapo 55-ą minutę Dominico Calverto-Lewino smūgis galva po puikaus Lucaso Digne‘o perdavimo laisvu smūgiu.

Po rungtynių „Tottenham“ strategas Jose Mourinho pripažino, kad po praleisto įvarčio komanda žaidė tikrai blogai, tačiau taip pat kaltino „Tottenham“ žaidėjus „pavogus“ bent keletą metrų atliekant tą laisvą smūgį.

„Man nepatiko mano komanda, bet nepatiko ir tai, kad teisėjai aikštelėje ir priešais ekranus leido laisvą smūgį atlikti 5 ar 6 metrus arčiau vartų, o tai sukuria visiškai kitokį kampą smūgiuoti kamuoliui. Dabar galiu tuo skųstis, nes tą dariau ir prieš įvartį. Bet visgi – man nepatiko ir mano komanda.

Iki to įvarčio, mes buvome rungtynėse. Mes gerai kontroliavome kamuolį, išskyrus tą vieną Davieso perdavimą Richarlisonui. Pirmame kėlinyje mes buvome ta komanda, kuri sukūrė du gerus šansus. Antrame kėlinyje po įvarčio mes buvome blogi“, – sakė J.Mourinho.