Urbonas apie išvarytą legionierių: supratau, kad jis neadekvatus žmogus

Utenos „Juventus“ komandos legionieriaus Gleno Rice’o viešnagė Lietuvoje bus rekordiškai trumpa. Probleminiam amerikiečiui pakako mažiau nei savaitės, kad išvestų iš kantrybės klubo valdžią ir komandos draugus, tad su juo „Juventus“ greitai atsisveikino.

Glenas Rice'as. (nuotr. FIBA)

Krepsinis.net portalo žurnalistei Gabrielei Miknevičiūtei „Juventus“ treneris Žydrūnas Urbonas teigė, kad per karjerą yra matęs daug įvairių žmonių, tačiau toks jo akiratyje – pirmas. 

„Geras durnius, dar tokio nesu matęs, nors matęs esu jų nemažai. Man net buvo keista, buvome susitarę, kad užklasinės veiklos man nėra įdomios. Sakiau jam: man svarbiausia, kad tu ateini į aikštelę, atiduodi energiją treniruotėse ir rungtynėse. Tai buvo svarbiausia. Visi turi klystkelių, blogesnių momentų, bet atėjęs į treniruotę pajutau, kad kažkas su juo negerai. Šnekant pamačiau, kad jis rodo neadekvačius veiksmus, yra agresyvus žaidėjų atžvilgiu tiesiog lygioje vietoje“, – situaciją komentavo treneris.

„Laisvadienis buvo švenčiamas dvi dienas: su viskuo, visaip ir jis dar nepabaigė švęsti. Ir į rytinę treniruotę jis jau atėjo neadekvatus, nebesiorientavo, su kuo kalba, kam ką sako. Laukti ir gydyti... Kai esi priklausomas nuo tam tikrų medžiagų, ne mano valioje išgydyti, ypač jei žmogus nenori.  Buvo susitarimas: turi dirbti, nedaryti cirko. Bet gavosi, kad jis buvo klounas, kuris griovė komandą. Aš renkuosi komandą, koncentraciją darbui, o ne žiūrėjimą į vieną žmogų“, – sakė strategas.

REKLAMA

„Su viena ranka muša, ant kito raunasi. Pora kartų jis nugriuvo lygioje vietoje ir supratau, kad jis neadekvatus žmogus. Kai priėjau kalbėtis, pajutau, kad nuo jo trenkia ne tik alkoholio kvapas, o visa puokštė. Aš tų kvapų pavyzdžių jau turėjęs čia ne vieną, žinau. Jis bandė kažką pasakyti, bet mostelėjau ranka ir pasakiau: su komanda turbūt nesiruoši būti? Jis kažką paburbuliavo ir pasakiau: gerai, viskas“, – krepsinis.net pasakojo Ž. Urbonas.

Anot jo, krepšininkas spėjo jau pasižymėti ir keliuose Utenos baruose. Strategas apgailestavo, kad tokio talento krepšininkas taip švaisto savo potencialą.

„Talento prasme tokio žaidėjo dar nesu turėjęs. Dabar suprantu, kodėl jis žaidė NBA. Jis yra unikalus, talentingas, bet atvyko visiškai nepasiruošęs, rungtynėse ir treniruotėse duso.

Per laisvą dieną visos institucijos ir barai su juo susipažino. Visi barai buvo konflikte. Kai mūsų bendruomenė maža, visi žino – kas jis, niekas nesivėlė, nes jau seniai turėjo gauti per ausį, bet jo pagailėjo. O jei dabar jis eis linksmintis toliau – tai jau ne mūsų rūpestis“, – teigė Ž. Urbonas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų