Kuzminskas – apie artimą 3x3 krepšinį ir pandemijos įtaką Mačiuliui tv3.lt iš Palangos

Palangoje visą liepos mėnesį vykęs ir čempionus – Utenos „Juventus-Uniclub“ – išaiškinęs „Hoptrans 3x3“ krepšinio turnyras pritraukė ne tik būrius žiūrovų prie televizorių ekranų, bet ir nemažai Lietuvos krepšinio elito žmonių. Progos gyvai pamatyti finalinę dvikovą nepraleido ir Mindaugas Kuzminskas, kuriam 3x3 krepšinis, kaip sako jis pats, tikrai nėra svetimas.

M. Kuzminskas Palangoje Matas Baranauskas

Finalo Palangoje laukiantis M. Kuzminskas, kaip įprasta, sulaukė ne ką mažiau sirgalių dėmesio, nei įvykiai krepšinio aikštelėje.

Vis dėlto, turnyro aikštelėje įvykių ir intrigų tikrai netrūko. Kaip tv3.lt sako M. Kuzminskas, 3x3 krepšinis yra labai įdomus tuo, kad jis yra kupinas netikėtumų. Būtent jie visa mėnesį čia, Palangoje, traukė kartais net ne būrius, o minias gerbėjų.

„Čia yra didesnis netikėtumo faktorius, nes žaidžiama tik dešimt minučių. Tiek, kiek įprastame krepšinyje trunka vienas kėlinys. Visiškai skirtinga filosofija, komandos išnaudoja tuos dalykus, kurių nėra įprastame krepšinyje“, – apibrėžia krepšininkas.

REKLAMA

M. Kuzminskas gyvai žiūrėjo ir pirmąjį etapą liepos pradžioje. Prie didelių arenų ir didelės atsakomybės rungtynių pripratęs žaidėjas sako, kad visgi 3x3 formatas ir buvo jo paties karjeros pradžia, todėl jį bus visada malonu stebėti.

„Buvau ir pačiame pirmame ture. Man tai tikrai yra įdomu ir nėra svetima. Kai dar nebuvau profesionalus krepšininkas, dažnai dalyvaudavau panašaus formato turnyruose. Be abejo, čia profesionalumo lygis visiškai kitoks. Kiek galėjau, tiek atvykdavau čia, į areną, o jei nepavykdavo, žiūrėdavau dvikovas per televizorių“, – sako M. Kuzminskas.

„Hoptrans 3x3“ turnyras Palangoje šiemet vyko pirmą kartą. Jame dalyvavo ilgametis Lietuvos rinktinės narys Jonas Mačiulis, broliai Lavrinovičiai, Artūras Jomantas, Žygimantas Skučas, dar keli žinomi krepšininkai.

Jei panašūs turnyrai bus rengiami ir tolimesniais metais, labai gali būti, kad juose išvysime ir patį M. Kuzminską.

„Niekada nesakau nekada. Man šis žaidimas nėra svetimas. Kaip virusas parodė, kad negali daug planuoti į priekį. Jei ne šita pandemija, vargu ar Joną (Mačiulį – aut. past.) čia pamatytume“, – nusijuokia M. Kuzminskas.

Tiesa, ar pats gerai „pavarytų“ tokio formato krepšinyje, jis dar bijo prognozuoti.

„Sunku pasakyti, nuo daug ko priklauso. Jei žiūrėtume, kam čia geriausiai sekasi, tai akivaizdu, kad universaliems žaidėjams, kurie gali ir pacentruoti, ir įmesti tritaškį. Tai manau, kad aš galėčiau būti panašiame sąraše. Manau, pasitreniruoti reiktų, bet, kaip sakė J. Mačiulis, ties šiuo formatu padirbėjęs profesionalus krepšininkas galėtų varžytis su aukščiausio lygio varžovais“, – šypteli krepšininkas.

Apsilankymas turnyre Palangoje yra vienas M. Kuzminsko būdų praleisti laisvalaikį, kurio šią vasarą jis turi nedaug. Grįžęs į Lietuvą jis pradėjo intensyvias kūno stiprinimo treniruotes ir asmeninį pasiruošimą būsimam sezonui.

„Aš neturėjau nė vienos savaitės laisvos, visąlaik, nuo to laiko kai grįžau, dirbau. Pagrinde tai buvo darbas lauko stadione, darbas su svoriais. Tai geriausias metas, kai gali padėti pamatus savo fizinei formai, savo kitam karjeros etapui. To laiko anksčiau, ypač mums, lietuviams, kai atstovauji klubus ir rinktines, tiek nebuvo“, – sako M. Kuzminskas.

„Hoptrans 3x3“ turnyro prizinį fondą sudarė 74 tūkst. eurų. Visą mėnesį tiesiogiai turnyrą transliavo TV6 televizija, transliacijas taip pat galėjote stebėti tv3.lt portale.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų