Darjušas apie 3x3 krepšinį: labai patiko, su broliu dar tikrai sužaisime

Palanga šią vasarą tapo ne tik poilsiautojų, bet ir, kiek netikėtai, krepšinio sostine. Pajūryje plušėjo ne tik Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, bet ir naujo „Hoptrans 3x3“ turnyro dalyviai. Tokio formato krepšinį išbandė ir broliai Lavrinovičiai, o Darjušas dabar sako, kad ši sporto šaka jį kaip reikiant įtraukė.

 „Hoptrans 3x3“ turnyro pirmasis etapas. (nuotr. LKL.lt)
30

Broliai turnyre atstovavo „Legendų“ komandai. Tiesa, iš žinomų ir patyrusių krepšininkų sudaryta ekipa kalnų turnyre nenuvertė – jie nepateko į atkrintamąsias varžybas.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Hoptrans 3x3“ turnyro trečiojo etapo akimirkos.

Darjušas pripažįsta, kad tokiame krepšinyje, ko gero, geriau sekasi jauniems ir veržliems, o ne patyrusiems krepšininkams. Vis dėlto, nors komandai ir nepasisekė, D. Lavrinovičiui šis turnyras paliko neišdildomus įspūdžius.

Žiauriai patiko, paliko gerą įspūdį. Anksčiau su broliu nė kiek nesidomėjome tokiu krepšiniu, bet tikrai labai patiko. Sunkiausia buvo adaptuotis prie taisyklių, prie subtilybių šito krepšinio. Atrodo, viskas taip pat – reikia įmesti į krepšį, bet tai visiškai ne tas pats. Sakyčiau, čia reikia labiau pasikliauti savimi, nei komandos draugais. Labai daug priklauso nuo paties tavęs – turi reikalauti iš savęs maksimumo.

Čia taip pat, kaip ir normaliame krepšinyje – geriausias tas amžius, kai galva viską suprantą, o kūnas viską leidžia padaryti. Be abejo, mūsų amžiuje jau sunkiau tokiame krepšinyje, nes čia reikia labai dideliu intensyvumu ir gintis, ir žaisti vienas prieš vieną. Tai reikalauja daug energijos, fiziškumo“, – sako D. Lavrinovičius.

REKLAMA

„Legendų“ komanda turnyrą baigė kaip viena silpniausių ekipų. Dabar, po pirmosios artimos pažinties su 3x3 krepšiniu, Brolis pripažįsta, kad jiems stipriai trūko pasiruošimo. Pasak jo, gerus rezultatus rodančios komandos turnyrui ruošėsi net ir pusę metų.

„Šitam krepšinyje labai įdomiai – mes pirmame etape pralaimėjome du kartus po vieną tašką, todėl kitame etape gavome stipresnius varžovus. Tai kai prasidėjo, buvo vis sunkiau ir sunkiau. Mes čia nevažiavome kaip favoritai, aišku, norėjome laimėti, bet iki aukštų vietų čia dar toli. Mes nesitreniravome prieš turnyrą, o kiti žaidė bent po mėnesį, kiti ir po pusę metų. Kai supratome, kaip žaisti šį krepšinį, buvo jau per vėlu“, – šypteli D. Lavrinovičius.

Tai vis dėlto, ar dar pamatysime brolius ant 3x3 parketo? 

„Tikrai taip, tikrai taip. Su broliu pakalbėjome, kad mums labai patiko šis sportas. Net neabejoju, kad dar sužaisime. Neaišku kur, kada, bet sužaisime. Kodėl gi ne. Mums patinka iššūkiai, mums patinka emocijos, todėl nematau priežasčių nebežaisti“, – sako brolis Darjušas.

D. Lavrinovičius sužaidė su beveik visomis turnyro komandomis. Dabar, finalinį etapą stebėdamas iš šono, jis įvardija ir ryškiausius turnyro favoritus, besivaržančius dėl 74 tūkst. eurų piniginio prizo.

„Prie favoritų priskirčiau tris komandas, bet nieko naujo nepasakysiu. Tai Utenos, Šakių ir Kauno Rajono komandos. Gaila, kad Utena prarado Ž. Skučą, nes būtų dar galingesnė komanda. Jei reiktų statyti pinigus, tai dabar statyčiau už Šakių „Gulbelę“, bet tikrai ne visus“, – juokiasi Darjušas.

REKLAMA

Šeštadienio vakarą Palangoje paaiškės „Hoptrans 3x3“ turnyro čempionai. Transliaciją ir įvykius iš arenos kviečiame stebėti ir sekti portale tv3.lt!

Liepos 25 d. (šeštadienis):

15.00 val. Pirmasis ketvirtfinalis

15.30 val. Antrasis ketvirtfinalis

16.00 val. Rungtynės dėl septintos vietos

16.30 val. Pirmasis pusfinalis

17.00 val. Antrasis pusfinalis

17.30 val. Rungtynės dėl penktos vietos

18.00 val. Tritaškių konkursas

18.30 val. Rungtynės dėl trečios vietos

19.00 val. Didysis finalas


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų