Giedraitis su komanda triumfavo Vokietijos taurėje

Kol kas svarbiausiame sezono mače pergalę pasiekė Berlyno ALBA ekipa. Vokietijos taurės finale namie 89:67 (19:20, 21:23, 25:8, 24:16) nugalėjusi Liudvigsburgo „MHP Riesen“ klubą.

Komandos sužaidė lygią pirmąją mačo pusę, tačiau po ilgosios pertraukos jau dominavo šeimininkai. Vien trečiasis kėlinys pavertė menką deficitą dviženkle persvara ir rungtynės prarado intrigą.

ALBA lietuvis Rokas Giedraitis per 25 minutes pelnė 13 taškų (6/9 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Jam geriausiai talkino 20 taškų surinkęs Martinas Hermannssonas, po 12 pridėjo Peytonas Siva ir Marcusas Erikssonas, 11 – Landry Nnoko. Varžovams 17 taškų taškų surinko Braydonas Hobbsas, 13 (10 atk. kam., 6 klaidos, 5 pražangos) – Rašidas Mahalbasičius.

R.Giedraitis taip nutraukė asmeniškai itin nemalonią seriją. Jam nuo 2018-ųjų itin nesisekė finaluose – dar atstovaudamas Vilniaus „Rytui“ jis pralaimėjo Karaliaus Mindaugo taurės ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“), o pernai su ALBA krito Vokietijos lygos ir taurės bei Europos taurės finaluose.