0
Rungtynių akimirkos (Teodoras Biliūnas/Fotobankas)

Slogiai startavęs, varžovus į priekį paleidęs bei jų taip ir nepagavęs Kauno „Žalgiris“ (17-2) patyrė savo pirmąją „Betsafe-LKL“ nesėkmę namuose.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtinius nustebino Antano Sireikos vadovaujami „Šiauliai“ (6-13), kurie svečiuose iškovojo sensacingą pergalę 86:83 (17:23, 26:14, 20:20, 23:26).

Nugalėtojus į priekį vedė Evaldas Šaulys, kuris lemiamu metu smeigė tris tritaškius, o iš viso surinko 20 taškų ir 26 naudingumo balus.

Rezultatyviausią karjeros LKL mačą žaidęs Aurimas Urbonas pridėjo 17 taškų ir 17 naudingumo balų, o šeimininkų gretose išsiskyrė 18 taškų (6/10 trit.) įmetęs Artūras Milaknis.

Du kėlinius taškas į tašką su favoritais žaidė „Šiauliai“ po pertraukos pradėjo juos stebinti bei įgijo dviženklį pranašumą 54:43, kurį išsaugojo iki ketvirtojo kėlinio.

Nors lemiamo ketvirčio viduryje „Žalgiris“ pasivijo 68:70, tris svarbius tritaškius smeigęs Evaldas Šaulys atstatė dviženklę persvarą 81:70.

Kauniečiai kovojo iki galo ir per dvi minutes priartėjo 78:81, tačiau paskutinėmis sekundėmis „Šiauliai“ išsaugojo dramatišką pergalę taiklių baudų metimų serijos dėka.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 18 (6/10 trit.), Zachas LeDay 17, Edgaras Ulanovas 15 (8 atk. kam.), Paulius Jankūnas ir K.C. Riversas po 8.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 20, Aurimas Urbonas 17, Rokas Gustys (10 atk. kam.) ir Antanas Udras po 14, Justas Furmanavičius 10, Benas Griciūnas 8 (8 atk. kam.).