Jonas Valančiūnas pasižymėjo kova dėl kamuolių ir Memfio „Grizzlies“ (20/22) komanda laimėjo septintą kartą iš eilės.

Lietuvio ekipa namuose 113:109 (27:25, 27:31, 38:20, 21:33) palaužė Klivlando „Cavaliers“ (12/30) ekipą.

J.Valančiūnas per 32 minutes pelnė 8 taškus (4/9 dvit., 0/2 trit., 0/2 baud.), atkovojo 18 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet dukart suklydo ir triskart prasižengė.

Lietuvis buvo daugiausiai kamuolių atkovojęs rungtynių žaidėjas.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Grizzlies“ komanda pirmavo 18 taškų persvara. Tačiau svečiai spurtavo ir mačo pabaigoje priartėjo prie keturių taškų, bet po to Kevinas Love‘as prametė du tritaškius ir skirtumas per vieną ataką nebuvo sumažėjęs.

Dillonas Brooksas nugalėtojams pelnė 26 taškus, jis vien trečiajame ketvirtyje įmetė 15 taškų ir tada „Grizzlies“ perlaužė rungtynes.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 28, Kevinas Love‘as 19, Larry Nance‘as 16, Alfonzo McKinnie 12, Darius Garlandas 11.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 26, Ja Morantas 16, Brandonas Clarke‘as 15, Jarenas Jacksonas 10.