Paaiškėjo pagrindinis kandidatas kovoti su Joshua

Po to, kai Anthony Joshua nugalėjo Andy Ruizą ir susigrąžino WBA (Super), IBF, WBO ir IBO sunkiasvorių čempiono titulus, buvo pradėta svarstyti, kas taps kitu jo varžovu.

A. Joshua (nuotr. SCANPIX)

Netrukus viešumoje pasirodė informacija, kad WBO liepia per 180 dienų kovoti su Oleksandru Usyku (17-0, 13 nokautų), o IBF organizacijos diržą A. Joshua turėtų ginti prieš Kubratą Pulevą. Vėliau atsirado ir Dilliano Whyte‘o pavardė, taip pat buvo svarstoma, galbūt A. Joshua trečią kartą susikaus su A. Ruizu.

Visgi galiausiai visas kalbas nutraukė A. Joshua vadybininkas Eddie Hearnas, kuris atskleidė, kad jo atstovaujamas boksininkas kitų metų balandį turėtų susikauti su K. Pulevu. Tam, kad tai įvyktų, E. Hearnui dar reikia pasikalbėti su IBF ir WBO atstovaus bei sulaukti jų patvirtinimo.

Jeigu taip įvyks, tuomet O. Usykas kitų metų kovą susikautų su Derecku Chisora (32-9, 23 nokautai), o šios kovos nugalėtojas antroje 2020 metų pusėje susitiktų su A. Joshua ir K. Pulevo kovos nugalėtoju.

„IBF buvo pirmieji, kurie pareikalavo A. Joshua kovos su K. Pulevu, tačiau man dar reikia pasikalbėti tiek su IBF, tiek su WBO prezidentais“, – atskleidė E. Hearnas.

Kita A. Joshua kova turėtų įvykti Didžiojoje Britanijoje, nors pasak ESPN, susidomėjimą yra parodžiusios 6 šalys. Nors A. Joshua neuždirbtų didžiausių pinigų kovodamas savo gimtinėje, tačiau jis nori parodyti savo lojalumą Didžiosios Britanijos sirgaliams, kuriems nereikėtų toli keliauti, kad jie išvystų savo numylėtinį.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų