Laikinojo vyriausiojo trenerio Freddie Ljungbergo vadovaujama Londono „Arsenal“ komanda Anglijos „Premier“ lygos rungtynes svečiuose su „Norwich City“ baigė lygiosiomis 2:2.

„Norwich City“ puolėjas Teemu Pukki 21-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, o kamuolys nuo rikošeto atsidūrė vartų tinkle ir „Norwich“ išsiveržė į priekį 1:0.

Pierre’as Emerickas Aubameyangas 29-ąją minutę antruoju bandymu realizavo vienuolikos metrų baudinį ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą – 1:1.

Toddas Cantwellas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nuostabiu smūgiu vėl persvėrė rezultatą šeimininkų naudai.

P. E. Aubameyangas 57-ąją minutę pakelto kampinio metu dar kartą nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išlyginęs rungtynių rezultatą, išplėšė savo komandai lygiąsias prieš vieną iš lygos autsaiderių.