Sabonis su kompanija tik po pratęsimo palaužė autsaiderius

Domantas Sabonis užfiksavo dvigubą dublį ir su Indianos „Pacers“ (12/6) komanda šventė pergalę po pratęsimo.

Nate‘o McMillano auklėtiniai namuose 105:104 (22:23, 21:31, 29:11, 22:29, 11:10) palaužė Atlantos „Hawks“ (4/15) krepšininkus.

D.Sabonis per 42 minutes pelnė 17 taškų (6/11 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet po dukart suklydo ir prasižengė.

Lietuvis komandoje žaidė daugiausiai minučių.

Trae Youngas varžovams pelnė 49 taškus ir pakartojo karjeros taškų rekordą, tačiau „Hawks“ komanda pralaimėjo devintą kartą iš eilės.

Pagrindinio laiko pabaigoje „Pacers“ pergalę galėjo nulemti Malcomo Brogdono metimas, tačiau jis buvo netikslus.

Pratęsime rezultatas priešpaskutinę minutę buvo lygus, kol T.J. Warrenas pataikė tritaškį, po to M. Brogdonas įmetė abu baudų metimus ir šeimininkai pergalės nebepaleido.

„Hawks“: Trae Youngas 49 (16/28 met.), Alexas Lenas ir De‘Andre‘as Bembry po 15, DeAndre‘as Hunteris 7.

„Pacers“: Jeremy Lambas 20, Domantas Sabonis (12 atk. kam.) ir Mylesas Turneris po 17, Malcolmas Brogdonas ir T.J.Warrenas po 16.