Paulas George’as debiutinėse namų rungtynėse su Los Andželo „Clippers“ (8/5) komanda įmetė 37 taškus ir šventė pergalę.

Doco Riverso auklėtiniai 150:101 (43:30, 31:32, 38:20, 38:19) nepaliko vilčių Atlantos „Hawks“ (4/8) krepšininkams.

Tačiau P. George‘as ir Kawhi Leonardas dar nežaidė kartu, nes pastarasis antrą mačą iš eilės praleido dėl sumušto kelio.

P.George‘as šiąnakt pataikė šešis tritaškius ir pakartojo karjeros rekordą bei realizavo visus 11 baudų metimus.

Jis tai padarė vos per 20 žaidimo minučių.

P.George‘as vien per pirmąsias šešias minutes pelnė 15 taškų ir „Clippers“ po pirmojo kėlinio pirmavo 13 taškų. Vėliau antrąją mačo pusę šeimininkai laimėjo beveik dvigubai 76:39 ir šventė pergalę 49 taškų persvara.

Vienu metu komandas skyrė 52 taškai.

„Hawks“: Trae Youngas 20, Camas Reddishas ir De‘Andre Hunteris po 12, Jabari Parkeris, Damianas Jonesas ir Evanas Turneris po 11.

„Clippers“: Paulas George‘as 37, Lou Williamsas 25, Jerome‘as Robinsonas 21, Montrezlas Harrellas 17, Terance‘as Mannas 13.