Domantas Sabonis atakavo pro šalį ir su Indianos „Pacers“ (7/6) komanda patyrė pralaimėjimą.

Nate‘o McMillano auklėtiniai namuose 83:102 (22:26, 14:23, 27:22, 20:31) pripažino Milvokio „Bucks“ (9/3) pranašumą.

Lietuvis per 30 minučių pelnė 11 taškų (1/10 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet triskart prasižengė ir dukart suklydo.

Indianos klube po traumos į aikštę grįžo Mylesas Turneris, kuris per 33 minutes įmetė 16 taškų ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.

„Pacers“ atakavo 32 proc. taiklumu – prasčiausiu šiame sezone.

Po trijų kėlinių šeimininkai atsiliko aštuoniais taškais, bet paskutinį ketvirtį pradėjo pralaimėta atkarpa 2:10 ir po to intriga negrįžo.

Giannis Antetokounmpo nugalėtojams pelnė 26 taškus, atkovojo 13 kamuolių. Graikas pataikė tris tritaškius iš šešių.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26 (13 atk. kam.), Brookas Lopezas 15, Donte DiVincenzo 14, Ericas Bledsoe ir Sterlingas Brownas po 10.

„Pacers“: Mylesas Turneris 16 (11 atk. kam.), T.J.Warrenas 15, Domantas Sabonis ir Aaronas Holiday po 11.