Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 3:1 nugalėjo „Espanyol“ futbolininkus.

Jau 16-ąją rungtynių minutę varžovus suklaidinęs Madrido ekipos puolėjas Alvaro Morata atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Lei Wu 21-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Katalonų ekipos saugas Sergi Darderis 38-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo „Atletico“ vartininką Janą Oblaką ir išvedė „Espanyol“ į priekį 1:0.

Angelis Correa per pridėtą pirmojo kėlinio laiką tiksliu smūgiu galva atstatė pusiausvyrą šioje dvikovoje ir rezultatas tapo 1:1.

A. Morata 58-ąją minutę jau tiksliai pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą šeimininkų naudai 2:1.

Koke per pridėtą rungtynių laiką nukreipė kamuolį į vartus ir įtvirtino Madrido ekipos pergalę 3:1.